Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kočky, prečo balíte zadaných chlapov?

Príspevok v téme: kočky, prečo balíte zadaných chlapov?
hebik

Zaujímal by ma fakt, prečo niektoré kočky balia predovšetkým zadaných chlapov, aj keď priamo vedia, že tí dotyční majú partnerku... ja si napr. od zadaných držím odstup, lebo si poviem, že nechcem, aby sa to raz stalo mne - ale bola by som na opačnej strane.. aj keď ma balí nejaký zadaný, pokecám, no slušne ho odpinknem, keď to chce naťahovať na ďalšie stretká (to prvé sa väčšinou odohrá niekde náhodne - keď ideme s babami von a pod.).. no mam dojem, že v dnešnej dobe aj zopár kočiek, ktoré sú v mojom okolí, si zvyšuje svoj virtuálny kredit tým, že začnú namotávať zadaných.. a vysvetliť mi to logicky nevedia, tak sa pýtam, prečo? :)

ta3

preco niektore dievcata a zeny radi balia takych o ktorych vedia ze su zadani, tak to neviem, ale jedno je iste, su to bezcharakterne, plytke osoby, ktore nikdy nebudu stastne, plati to samozrejme aj o muchoch

Fidelity

možno sú to chuderky, ktoré nik nechce.. možno sú to superženy, ktoré chcú mať každého.. zadaný chlap, čo podľahne - sto bodov do kurvička preukazu :)treba na to samozrejme dvoch.. ak je chlap charakter a ľúbi naozaj - dopadne to tak.. a ak si musí niečo dokazovať a nestačí mu to, čo má doma, je to.. :)
jedna taká "slečna" robila v práci bútľavú vŕbu môjmu (teraz už) ex a on somár sa do nej zaľúbil.. tak ho ťahala zopár mesiacov za nohy, za rohy, nasadila parohy a išla baliť ďalších zadaných..
možno sú pre takéto ženštiny atraktívny materiál, predsalen, asi nie sú zbytočné existencie, keď o nich niekto prejavil záujem a miluje ich..
kto je horší? vinu nesú asi obaja.. ale ten kto začne, by si zaslúžil facku.. minimálne lopatou ;)

žažiká

aj ja mam skor skusenosti ze zadany balia mna. Nemyslim si zeby normalna zena tuzila po zadanom aby sa trapila. Zadanym ide len o sex ci taky ventil z toho co maju doma. Ale z mojej skusenosti aj zatajuju ze maju zavazky. No uz som tak aj tvorila par s jednym chlapom a po dvoch mesiacoch mi povedal ze je este zenaty a ma dieta napriklad. Takze tak :D a ked vas baby nejaky podvedie nedavajte to za vinu babam pretoze muzi maju vlastne hlavy...velkarat sa stretavam s tym ze zena ide vyfackat druhu ked sa nieco take stane ale na chybe je chlap aj ked by ho zena balila no ked lubi mal by si dat pohov...tak isto to je aj opacne...

m24

to zadaní zvyknú baliť iné .. :/ vidím to na sebe. neviem, čo mám v sebe, ale priťahujem len zadaných chlapov. a lezie mi to už na nervy. niekedy sa stane, že podlahnem a je mi to jedno, lebo som ho chcela a on mna (nemyslím sex, stačí aj bozkávanie) a som s tým zmierená, že aj mne sa to isto raz vráti ..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kočky, prečo balíte zadaných chlapov? - Fórum - ZDRAVIE.sk