Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čierna henna na svetlé vlasy

luúc066

chcela by som sa spýtať, či máte skusenosti s čiernou hennou na vlasy... chcela by som ich mať čierne, ale len krátko a tá mrcha čierna drží priliš silno...dokonca aj keď je to len preliv :/ Čítala som, že Henna sa prirodzene vymýva, ale platí to aj o čiernej ? :)
Ďakujem za reakcie

ratherkillme

Indigo (indigofera tinctoria, indigofera argentea...) ako rastlinka nie je pre zdravie vobec skodliva. Skodlive je PPD, ktore sa pridava do tzv. ciernej henny, ktora sa najcastejsie pouziva na tetovanie. Casto ho ani neuvadzaju v zlozeni. Preto si kup hennu nejakej overenej znacky (HenneColor, Urtekram, atd) pripadne si kup ciste indigo aj hennu od Yvette.
Co sa tyka toho ci by ti to chytilo, tak myslim, ze na blond vlasy asi velmi nie. Mozno dosiahnes nejake stmavenie, ale cierna z toho zrejme nebude. Dalsi problem by mohol byt, ak by si si dala na vlasy len ciste indigo, mohla by ti z toho vzniknut modra alebo zelena farba. Preto je lepsie aplikovat indigo spolu s hennou (lawsoniou inermis). Kedze sa ale indigo vymyva skor ako henna, tak ti po case pravdepodobne ostane vo vlasoch viac- menej medena farba, treba s tym pocitat.

kaciatko_7

čierna henna neexistuje... to načo sa pýtaš je farba indigo, ktoré je aj pre zdravie dosť škodlivá... a samozrejme žeby vlasy chytilo, ale podľa toho aké svetlé ich mšš, no podľa mňa na čierno určite nie, na hnedo, tmavohnedo...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čierna henna na svetlé vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk