Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aj Vás sa už pýtali, v akých hrncoch varíte?

M74

Ináč také volania dostaneš aj keď sa dostavíš do T-comu, nám raz volali z pochybnej firmy že môžeme získať mobil a to pritom bola normálna akcia v T-come akurát by to oni sprostredkovali.

M74

jajka001_: Teraz som sa pobavil. Iste si už niečo poštou alebo kuriérom dostala a číslo občianskeho sa na dodacích listoch neuvádza. A okrem toho si neviem predstaviť ako by Ti poslali ten výhodný paušál. Nákladným autom?? :-)
Celé je to minimálne divné, v nejakej firme vyhráš niečo v T-come a žiadne údaje nevedia.

lost

to yzera ako obchodoanie s osobnymi udajmi :)

a to vsetko zrejme legalne, lebo kto cita 3-5 listov A4 s pismom mensim ako na tahak?

mna by zaujimalo, ako by na mna pozerali, ak by som prisiel do predajne a povedal im ze OK - pred podpisanim si to precitam.

a cital by som to tam hodinu :)

asi to niekedy skusim, len tak zo srandy, ked budem mat zlu naladu, aby som sa nezacal smiat :)

jajka001_

M74 - ved to bolo prve co som im povedala, ze preco pytaju odo mna udaje ked ich tam maju. a oni ze nemaju, ze su sukromna firma ktora pracuje pre nich a nemaju osobne udaje. no nie je to odveci? ze mi to nemozu dorucit, ak im nedam cislo obcianskeho.

M74

jajka001_:Ak si zákazníkom Tcomu, tak všetky údaje vrátane čísla topánok tam majú. Však keď som niečo vyhral, tak nech mi to pošlú ( v tomto prípade aktivujú ) a viac ma to nezaujíma.
Ináč takáto nejaká firma volala raz aj ku nám, ponúkala nejaké výhodné paušály, oni potom z toho majú províziu.

jajka001_

www.simio.sk
podla vsetkeho je to táto firma. takze je to ok, ale aj tak, cislo obcianskeho len tak niekomu davat cez telefon? kolko ludi to spravi?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aj Vás sa už pýtali, v akých hrncoch varíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk