Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aj Vás sa už pýtali, v akých hrncoch varíte?

M74

Ináč také volania dostaneš aj keď sa dostavíš do T-comu, nám raz volali z pochybnej firmy že môžeme získať mobil a to pritom bola normálna akcia v T-come akurát by to oni sprostredkovali.

M74

jajka001_: Teraz som sa pobavil. Iste si už niečo poštou alebo kuriérom dostala a číslo občianskeho sa na dodacích listoch neuvádza. A okrem toho si neviem predstaviť ako by Ti poslali ten výhodný paušál. Nákladným autom?? :-)
Celé je to minimálne divné, v nejakej firme vyhráš niečo v T-come a žiadne údaje nevedia.

lost

to yzera ako obchodoanie s osobnymi udajmi :)

a to vsetko zrejme legalne, lebo kto cita 3-5 listov A4 s pismom mensim ako na tahak?

mna by zaujimalo, ako by na mna pozerali, ak by som prisiel do predajne a povedal im ze OK - pred podpisanim si to precitam.

a cital by som to tam hodinu :)

asi to niekedy skusim, len tak zo srandy, ked budem mat zlu naladu, aby som sa nezacal smiat :)

jajka001_

M74 - ved to bolo prve co som im povedala, ze preco pytaju odo mna udaje ked ich tam maju. a oni ze nemaju, ze su sukromna firma ktora pracuje pre nich a nemaju osobne udaje. no nie je to odveci? ze mi to nemozu dorucit, ak im nedam cislo obcianskeho.

M74

jajka001_:Ak si zákazníkom Tcomu, tak všetky údaje vrátane čísla topánok tam majú. Však keď som niečo vyhral, tak nech mi to pošlú ( v tomto prípade aktivujú ) a viac ma to nezaujíma.
Ináč takáto nejaká firma volala raz aj ku nám, ponúkala nejaké výhodné paušály, oni potom z toho majú províziu.

jajka001_

www.simio.sk
podla vsetkeho je to táto firma. takze je to ok, ale aj tak, cislo obcianskeho len tak niekomu davat cez telefon? kolko ludi to spravi?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aj Vás sa už pýtali, v akých hrncoch varíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk