Aj Vás sa už pýtali, v akých hrncoch varíte?

BBella

juj...tak ja som uz vsetko vyskusala na tie telefonaty. tiez som bola na zaciatku mila - vsak aj ten clovek na druhej strane si len zaraba na chlebik atd....no ale s castejsimi a otravnejsimi tazkami mi zacali liezt na nervy. Spočiatku sa ma aj spytali ci mam chvilku cas - aj ta chvilka bola akasi dlha a jednej som aj povedala ze tie slubovane dve min. uz davno presli a otazky o hovne...no najnovsie sa ani nespytaju ci mam cas...ich vobec netankuje, ze som v praci, telefon vzdy zdvihnem ked zvoni, teraz si kazdy meni cislo tak casto ze proste zdvihnem kazde cislo. Takze proste hned na zaciatku sa predstavia a hned spustia otazky na ponozky, kremy, hrnce, poistovne, bla bla blbosti uz ich ani nepocuvam. Akurat som na jednu vcera vybehla..."netrapi Vas ze ma otravujete v praci ...ani Vas to nezaujima, ze???" potom som povedala "dakujem neprostim si nic!" alebo po celom dni ked dojdem domov a oni vtedy zavolaju ...vtedy skoro z koze vyletim. nech sa nikto na mna nehneva ale aspon keby sa spytali ci mam cas....JA VZDY KED DAKOMU VOLAM A VIEM ZE ASI JE V ROBOTE V SKOLE SPYTAM SA "NERUSIM??MAS CAS??"

hviezda01

mna vedelo najviac vytocit,ekd mi volalai kvoli poisteniu,som im povedala,ze JA viem,ze existuju poistovne,a ked sa budem chciet dat poistit,tak si nejaku vyberiem,a poistim sa aj sama..:-))..alebo mi raz volala jedna pani,vraj je to maximalne diskretne a blabla..tak som sa jej opytala odkial ma moje cislo,na to mi odpovedala,ze..mila pani,ked ste si nevsimli,tak som na zaciatku povedala,ze je to diskretnencislo mi dala jedna vasa dobra znama..a ja jej na to,...tak neviem,ci to je DOBRA ZNAMA,ked da moje cislo len tak hocikomu,asi sa jej to dotklo,lebo mi povedala,ze ak nemam zaujem,ze teda nemusim,tak som jej aj povedala,ze dakujem,neprosim..:-))

jajka001

:)) raz mi volal jeden pán, že som vyhrala nejakú sadu tuším hrncov, že mi ich donesie domov a ešte k tomu mi vytepuje byt a urobi prednašku o tom užasnom čistiacom pristroji. skoro som sa nechala nachytat, no ked povedal ze ta prednaska bude trvat 90minut, zatocila sa mi hlava :D to by som neprežila :)

hviezda01

..mne naposledy volali kvoli bambusovym ponozkam,tiez som spociatku nevedela povedat,aby midali pokoj,ale teraz uz s tym nemam problem,aj ked teda nepoviem im to tak hrubo,ze dajte mi pokoj,..:-))....aka to bola otazka??