Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

červený diplom

Príspevok v téme: červený diplom
stjudent

ahojte...chcela som sa spýtať, či náhodou neviete, ako je to s udeľovaním červených diplomov. Viem, že nikto sa ma nikdy pýtať na to nebude, že červený nedoráža vedomosti atď., ale zaujíma ma, za akých podmienok sa dá získať...ak sa raz opakovala skúška, stráca sa nárok naň? aký priemer by mal byť? a známky asi väčšinou A a B, E asi nepríchádza do úvahy...vďaka

lilek

cauko, ja som mgr. mam cerveny diplom teraz som skoncila...nemala som ziadne E...kazde statnice som skoncila s vyznamenanim a priemer som mavala do 1,1 a myslim ze u nas aby si dostala cerveny si mohla mat priemer do 1,2 :) nikdy som nedostala E ani neopakovala skusku, najhorsia znamka co som mala bolo C :)

inak je to celkom fajn ja to mam aj v zivotopise...aspon niesom obyc priemer :)

Matyo

Hruska008 - to záleží od tvojej fakulty/katedry či ti niečo dajú alebo nie, ale väčšina aspoň trochu normálnych škôl dáva aj finančnú odmenu : )

Janulik33

Kazda skola ma svoje pravidla na cervene dilmomy.
Ja som Bc. studovala na TU v Trnave. Tam bolo tak, ze na cerveny diplom musel mat student same Acka ako zo skusok, tak aj zo statnic.
Mgr. som studovala na UMB v BB a tam bolo tak, ze priemer za semester zo skusok max. do 1,5 a zo statnic same Acka.
Ale dolezite je, VS diplom vobec ziskat.

0vecka

2 ratherkillme coajviem este mi tam nikto nenaznacoval ze by ich neuznavali ale uvidim no snad sa mi podari do tych troch mesiacov nieco splasit... inaq uznavat by mali kedze ideme podla EU... hmm ale akoze priemer mam dost dobry ako bakalar som dostal B myslim ze som mal 1.6 ci tak nejak a teraz mam zatial priemer 1.55 len kebyze sa fakt snazim a to by stacilo mozno zopakovat jednu skusku za semester som mohol mat A... vecsinou mam A,B a obcas nejake to E,D a to mi pokazi priemer...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

červený diplom - Fórum - ZDRAVIE.sk