Najlepsia metoda predlzovania vlasov?

Príspevok v téme: Najlepsia metoda predlzovania vlasov?
michelka

baby poradte...aka je najlepsia metoda na predlzenie vlaskov? taka ktora vlasom az tak neublizi, najdlhsie vydrzi, proste naj...a kolko priblizne stoji na slovensku...chcem si dat predlzit vlasky len momental som v zahranici, a neviem zatim...co a z coho vybrat...poradte please...mimochodom mam tmave...farbene na cierno jemnejsie vlasy...poplecia takmer...diky moc

leusa009

ja som za predĺženie s clip in technikou nič iné...Predlžujeme s pravými ľudskými remy vlasmi od clipinhair a vlasy nemajú chybu

MajkaMaja

Záleží na tom, kto ti vlasy predlžuje. Dobrá kaderníčka to urobí tak, aby ti to vlasy nezničilo. A hlavne o predĺžené vlasy sa treba potom starať aby stále vyzerali dobre

Elena F

Tiež mám predĺžené vlasy keratínom. Už som si ich nechala robiť dvakrát a som spokojná. Dobre držia, spoje nie je skoro vidieť, v pohode sa dajú upravovať. Najlepšie je nechať si poradiť od profesionála - ktorá metóda je pre vás najlepšia, aká dĺžka vlasov a ako sa o ne starať

Vierka38

Ja som spokojná s permanentným predĺžením vlasov metódou Micro ring. Nechala som si ju robiť asi pred pol rokom s som veľmi spokojná

Viki H

Ja som spokojná s clip in vlasmi REMY. Sú to pravé ľudské vlasy a možete si ich nadpojiť aj doma. Ja som si ich kúpila na www.clipinhair.sk na svadbu, ke´dže som chcela mať účas z dlhých vlasov a používam ich doteraz keď chcem bohatý účes. Clipy sa pripínajú sponkami, takže vám neničia vlasy ako niektoré permanentné predlžovania

KatyM

Ja mám predĺžené vlasy metódou Tape in a tiež som spokojná Mám ich už rok a dva mesiace. Vlasy si normálne upravujem a ani nevidno že nie sú moje. Súhlasím s názorom, že je doležité nechať si ich spraviť profesionálne. Doma by som si nadpájla len dočasné clipy ale permanetné predĺženie je lepšie nechať si urobiť profesionálne

mimi88

Ja mám už 6 rokov nadpojené vlasy keratínom, eurolocky som neskusala. S keratínom mi nikdy vlasy nevypadli ani nic. A robí mi to jedna baba v Bystrici v salone za 240€. Vlasy su ruske, menim ich raz do roka