Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlatá žila - priznaky

Príspevok v téme: Zlatá žila - priznaky
pomoooooc

Ludia, už asi druhý týždeň ma trápi jeden problém. Z ničoho nič ma začal pobolievať konečník a to len ftedy, ked si sadnem na niečo tvrdé a priamo. Pri stolici som spozorovala aj trochu krvi. Myslíte, že to je zlatá žila ? Pozerala som sa aj do zrkadla a nič som nevidela. Mám sedavé zamestnanie, takže by to aj vysvetlovalo.. Ktorý doktor mi toto skontroluje? Normálne obvodná alebo... ???

stumpel12

S podsedákom máš len teplejšie a makšie pod zadkom :D na hemoroidy to nijak nepomáha :) dubová kora je super a aj hemostop je dobrý na to to ti rýchlo prejde :)

Manndarinka

Ak máš sedavé zamastnanie určite si kúp podsedák uvidíš tu zmenu, a keď máš bolestivé vyprázdňovanie použi Fine6 majú ho v lekárni. Uvidíš ten podsedák to vyrieši.

klaudia6

Podľa tých príznakov sú to vnútorné hemoroidy(zlatá žila).Chod´ obvodnému,alebo priamo chirurgovi,už netreba výmenné lístky.Sú na to čípky a veľmi pomáhahajú kúpele(obklady) z dubovej kôry viac krát denne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlatá žila - priznaky - Fórum - ZDRAVIE.sk