problem s oblecenim,vyska 155cm

Príspevok v téme: problem s oblecenim,vyska 155cm
zebra108

ahojte mam po 20-tke,som malicka mam 155cm,mam problem kupit si na seba nohavice bez toho aby som ich musela skracovat,3/4 nohavice mam pod kolenami tak take radsej nenosim a s topankami mam tiez problem nosim 35.ak je tu niekto taky ako ja tak mi poradte kde chodite nakupovat...inac mam 48 kil ale kupit tricko nemam problem tie mi sedia

mifor

No ja mám ešte o desať centimetrov menej ako zebra108. S topánkami problém nemám, mám 36-tky, no každé nohavice si musím dať skrátiť a aj s rukávmi mám problémy.

zebra108

ja som mala take tri ale to som kupila v zahranici
vie mi aj mama dobre podhnut rifle,nekrici to nadaleko ale niekedy vidim v obchode nejake nohavice co maju nejaky patent dole a take si ani nekupim lebo keby sa skratili tak uz by sa mi nepacili

veronicka2

praveze skratene gate vyzeraju ovela lepsie ako baby co nosi gate vyhrnute a este ich to viac opticky skracuje....toto vyzera smiesne a nie ked su pekne zarovnane. ked ti to nevie nikto doma pekne zarovnat tak si to daj do salona a fakt nikto nespozna ze to mas o par cm skratene :)
ja mam asi za cely zivot iba jedny gate co som neskracovala :D

zebra108

ja mam divnu nohu,botasky mam 36 lebo 35 ani neobujem a topanky a zabky musim mat 35 lebo 36 biju do oci ze su mi velke a este neviem ani chodit na vysokych podpätkoch

akoze mi velmi nevadi ze musim skracovat rifle lebo sedia dobre na postave len som myslela ze mi niekto poradi taky obchod kde by som kupila take co by sa nemuseli skratit lebo to nevyzera pekne ked to je skratene

veronicka2

ja mam 150 cm presne a nemam s tym problem.tricka XS popripade S sukne uplne v norme, a co sa tyka nohavic tak mi mammina skracuje, normalna vec...s nohavicami naju problem aj vysoky ludia pretoze niektore su usite ako pre 180 cm modelky :)
nakupujem v klasickych obchodoch od znackovych ale aj sekace. ako kde a co sa mi paci. napriklad rada pre teba skus H&M aj v detskom pretoze detske oblecenie nevyzera ako detske a maju tam az do vysky 174 cm takze to si tam chodia kupovat aj zeny ktore su vysoke. topanky mas v deichmane XS. cize 3č 35 velkosti.
ja mam nastastie nohu 36

Domminnika

Ahoj, ja mám 157 cm. Ja si musím veci nakupovat XS alebo S, tiež všetky rifle musím skracovat. Ale vačšinou problém nemám pri nakupovaní, skor si myslím že všade majú menšie veci ako vačšie. S riflami je to tak proste...ale s ostatným problém neni podla mna.

lost

zebra108

inac , zaujimavy nick k tej vyske :)

a co detska velkost ? :)
I ked to bude asi iny styl oblecenia ako pre dospelych..