Študenti na SZU-Lekarska fakulta

nika129

Zdroj, ako je to s tým ZL na SZU? Hľadala som tam a nikde som nič nenašla. Bude teda alebo nebude? Neviete niekto náhodou niečo viac o tom?

iva17

Je tu nejaká dobrá duša, ktorá mi trochu pomôže v chémii..mám iba pár otázok..prosím je to naozaj súrne..:)

iva17

Je tu nejaká dobrá duša, ktorá mi trochu pomôže v chémii..mám iba pár otázok..prosím je to naozaj súrne..:)

Korylein

Inak, ak to niekto náhodou vie a čírou náhodou by sa chcel podeliť o túto drahú skúsenosť, tak z biológie na prijímačkách bude presne to isté ako je v tých podkladoch? A chémia? Lebo zdá sa mi to byť oveľa ľahšie ako napríklad na UPJŠ. A správna možnosť by mala byť na prijímačkách naozaj len jedna? A tabuľka, kalkulačka??? Môžu sa použiť? :))
Ďakujem. Ďakujem :)

Zdroj

Zdravim, rad by som len upozornila zaujemcov o studiu na SZU, ze s najvacsou pravdepodobnostou sa od septembra otvara studijny odbor Zubne lekarstvo v pregradualnej forme.!!!!! Takze len sledujte web www.szu.sk a cakajte na informacie. Je mozne, ze budu vyhlasene aj dodatocne prijmacky niekedy pocas prazdnin. :)

tina1141

mediiik hodis mi tvoj e-mail?kúpila by som ich pretože myslím,že tie minuloročné by mi stačili lebo keď som volala mi vraveli, že tento rok sa nové nevydávajú.