Študenti na SZU-Lekarska fakulta

ivs199

žiadna medicina nie je med lizať..každa je veľmi naročna a udržia sa tam len tí šikovni a tí čo chcu aby z nich niečo bolo..

ledo

inak co sa UK tyka tiez to zas nebude med lizat ale hlavne sa tam potom udrzat je brutus, priatelkyn brat robi teraz v blave chirurga, bol to vzorny ziak na gymply a na UK mal co robit aby to skoncil, treba si dobre zvazit ci do toho clovek chce ist, neni to sranda.

ledo

nuz co, ja som si to dal len na skusku tento rok, este som na medinu prijimacky nerobil, tak som zvedavy co to bude zac :) ale hlavne preto ze je tam nizsie skolne ako na UK, lebo ja uz musim plat za roky navyse. kazdopadne aspon vyskusat pojdem.

ivs199

ledo: vyborne potešil si ma :D..ja to možem mrdať ako keby som vedela, ze nedavaju otazky len z knihy tak idem na UK :D..

ledo

ivs199: je to lahsie, lebo tam je vacsina otazok z podkladov, na SZU je tiez z knihy ale chemia nie je z knihy, uvidime. inak treba aj vypocty alebo staci len oznacit rovno odpoved?

ivs199

ledo: tak ja som vytreta dvojnasobne lebo ja na škole nemam ani chemiu ani biologiu ale planujem sa to maximalne naučiť s tym rozdielom ale že priklady z chemie bez pomoci nemam šancu ale naopak teoriu v pohode dam...a jakže na UK je lahšie sa dostať? skorej som myslela že naopak

ledo

ivs199: neboj nist z chemie som aj ja vytreti, teraz to idem len tak skusit,co to vyda a ak nist, tak buduci rok na UK, tam sa da lahsie dostat.