Prsia

Príspevok v téme: Prsia
barbie12

Kočky, takže jedne sme obdarené viac iné menej. Ja sa nemám čím chváliť, chcem to zmeniť a silikónové prsia si neprosím.. :( viem o tom že existujú tabletky na zväčšenie poprsia len neviem presný názov. Máte skúsenosti?Ak áno napíšte mi názov lieku. Zas, niekto mi tu napíše že niečo také neexistuje ale ba! Existuje, vezmite si že ak sa chlap zmení na ženu, nasadia mu hormonálnu liečbu a narastú mu aj prsia.

janakaaaaaaa

„K tomu, čo mi pomohlo k väčším prsiam, sa už vyjadrujem viac ako dva roky. Samozrejme, niektoré moje vyjadrenia boli vytrhnuté z kontextu, z čoho môžu mať ľudia dojem, že mi narástli z tabletiek. No k tejto téme sa už ďalej nechcem vyjadrovať, už toho bolo popísané viac než dosť,“ pousmiala sa Erika s prsiami veľkosti tri.

dr. sova

hormonálne tabletky zaťažujú pečeň, kým som ich užívala, boli moje prsia pevnejšie, ale nejaké badateľné zväčšenie to nebolo, po skončení užívania som bola tam, kde predtým...
tá susedka asi užívala tie isté tabletky ako judíniová, preto tie tajnosti...

jankaaaaaaaa

ziadne lieky ti prsia nezvacsia, ked aj hej, tak sa ti mozu naliat vodou a to sa ti mozu zvacsit tak nebadatelne ze si to mozno vsimens ty, ale zeby si to malo vsimnut tvoje okolie? to isto nie. a jasne ze po vysadeni tychto liekov sa ti prsia vratia do povodneho stavu. ziadne lieky nemozes brat do konca zivota. vsetko su to vyhodene peniaze. povie ti to aj kazdy lekar, ktory nieje ovplyvneny nejakymi poplatkami od farmaceutickych fieriem za predpisovanie ich liekov. maj rozum a kasli na tabletky ktore ti aj tak nepomozu. jedina moznost su silikony

ratherkillme

Opytaj sa Judiniovej :) Inak, co sa tyka tej hormonalnej liecby, myslim, ze nezvacsi velmi prsia, mozno iba trochu. Pozerala som nejake dokumenty o transsexualoch, oni brali tu liecbu, ale vsetci si dali spravit silikony. Takze take jednoduche to nebude, to by potom plasticki chirurgovia uz davno skrachovali :)

mataBB

ked si chces znicit tymto zdravie tak hlupa si..koniec bodka...radsej sa nebudem vyjadrovat lebo by ma zablokovali po tolkych nadavkach,...rob si co chces, sama si zodpovedna za svoje ciny...no sila toto...

barbie12

JANKA: Nenapísala som tam, že chcem presne tieto lieky,to určite, keďže táto hormonálna liečba nie je pre ženy.

Mata: Hlúpa nie som, ale jedna kočka z paneláku bola rová ako doska a po pár mesiacoch jej prsia narástli BEZ PLASTIKY, hanbí sa že nemala prsia a nikomu nechce prezradiť názov lieku... Dokonca aj lekárka mi povedala že sú na to lieky...

mataBB

pocut si mohla, ale ziadne hormony nie su volnopredajne, asi je na to nejaky dovod, rozmyslaj trochu

a ked si taka hlupa a chces sa pchat hormonmi kvoli kozam tak sa potom nestazuj na vedlajsie ucinky..ktorych bude viac nez dost..brat hormony kvoli tomuto, ty si musela asi vyhrat zdravie v sportke, len aby si potom neplakala ked on prides..nemam slov co su zeny schopne urobit

ked nechces mat silikony tak si daj zvacsit prisa vlastnym tukom a nenic si zdravie