Bolesti na nevydržanie

Príspevok v téme: Bolesti na nevydržanie
lacicka

Prosím o pomoc. Posledné 3 týždne som mala nepravidelnú suchú stravu a fyzicky veľmi náročnú prácu, kde som dvíhala dosť ťažké veci.
Po návrate domov som sa začala stravovať pravidelne a moja strava bola pestrá. Potom to začalo: predvčerom som ľahla do postele s ťažkým pocitom na žalúdku, celú noc som nespala kvôli neustalému nutkaniu na vracanie. Tento pocit som mala aj ďalší nasledujúci deň. Tak som nič nejedla. Večer som mala teplotu okolo 38°C. Do rána som dostala hnačku, ale takú, že som 3 krát nestihla dobehnúť na WC. Presedela som tam zvyšok noci. Na obed som šla do lekárne. Dali mi od kŕčov a bolesti No-SPA a na hnačku Endiex(asi). Teraz opäť ležím na posteli ale v kŕčoch v podbrušku a okolia konečníka. Sú to však bolesti, ktoré sa nedajú vydržať alebo ísť na WC. Čo mám robiť?

nightmare281

ahoj, uplne si viem predstavit tu bolest... ale ja si tiez myslim ze to je len crevna chripka.. ale zajdi radsej lekarovi. hlavne ak to neprechazda.

angelička

nebude to črevná chrípka?
ja som mala tiež pri nej pocit ťažkého žaludka, na vracanie, krče v bruchu a hnačky, do rána som dostala teplotu.