mozgová príhoda?

Príspevok v téme: mozgová príhoda?
larossa

Ahojte, aká je pravdepodobnosť, že by som mala "porážku" ak ju mala moja mama-50rokov a aj otec-2x- 54rokov a 60rokov? Mám 30rokov. Včera mi totižto prišlo veľmi zle- pocity na odpadnutie, mravčenie v nohách a rukách, vracanie, neudržanie stolice-trvalo to asi polhodinu a bolo to strašné, nevedela som sa pohnúť a ten pocit bezmocnosti bol desný. Skúšala som všetky spôsoby na určenie "porážky"- usmiať sa, vyplaziť jazyk....
Dnes je mi lepšie, nešla som do práce- bála som sa ísť sama atom, ale stále mám nepríjemné pocity mravčenia v rukách a nohách, a neustále mám pocit, že potrebujem na WC.
K Dr. som nešla, neviem či som dobre urobila :(
Ak by sa niekedy niekto stretol s týmto problémom, prosím o radu.
Ďakujem.
Katka

Ach tá voda1

jaanna
Pán Boh zaplať. Ľudia sú neveriaci tak sa netreba čudovať, že zázraky fungujú, ktoré moderný výskum potvrdil.A nielen naše okolie ale aj tí čo majú šťastie sa ku nej dostať.Zadarmo není na výrobu je treba na 12litrov 2kw a zložité technologické zariadenie a dobrá kvalitná voda, žiadne šamanstvo ale obyčajna logika a vedecké poznatky.Pokrok je už dávno pred nami, len všetkých oblbujú , len aby vytiahli peniaze, za lieky.dobrej vody je v Europe veľmi málo z ktorej sa dá vyrobiť zdravá liečivá voda.Technologia podľa Dr. J.K. už 40 rokov je doteraz vo svete tajomstvom.

jaanna

urcite musis na neurologiu...v Tvojom pripade podla priznakov-nemusi ist o porazku,ale o ine neurolog. ochorenie.....,ale nevahaj...,co najskůr na neurologiu...

jankaaaaaaaa

urcite chod k lekarovi, vyzera to byt vaznejsi neurologicky problem. predpoklad zeby si dostala v takom nizkom veku mozgovu porazku nieje velmipravdepodobne kedze tvoji rodicia ju mali po 50tke, ale samozrejme vylucene to nieje , hlavne ak mavas vysoky krvny tlak, fajcis, alebo sa nezdravo stravujes a pod... mozgova porzka sa nie vzdy prejavuje orchrnutim tvarovej casti alebo ochrnutim jednej polovice tela. cim skor k lekarke