je spravne po domacky odstranovat znamienka??

Príspevok v téme: je spravne po domacky odstranovat znamienka??
znamienko

mam jedno znamienko ktore som si chcela odstranit sama mamka mi poradila aby som si ho poriadne myla mydlovou vodou vyskusala som to a po malych castiach sa mi zacalo odlupovat avsak po par hodinach sa mi cele znamienko zapalilo ostalo stvrdnute a hned na to mi z neho zacala tiect krrv mamka mi ihned kazala poriadne vydezinfikovat alkoholom spravila som tak kvracanie prestalo ale stale ho mam este horuce a stvrdnuto co s tym

soffa

si normalna?alebo si robis srandu?len tak pokracuj a zanesies si infekciu popripade rakovinu...nehraj sa s mamkou na dokotorku povacsinou laicke skusenosti vedu rovno do nemocnice.a este nieco mne ked vyberali znamienka vobec si sa nesmela kupat s mydlom aby si si nezaniesla infekciu......

annie 124

bože môj ja neviem či sa mám pri čítaní tohoto príspevku smiať či plakať? veď je to neuveriteľné, že ti to poradila vlastná mama... nič už s tým nerob, nechytaj a choď čo najrýchlejšie ku kožnej!!!

vysmech?

Nechapem ako moze niekto v dnesnej dobe nieco taketo robit!! Mam dojem, ze sem niekto pise zo stredoveku. Mydlova voda??? Oh my God! Utekaj k lekarovi!!

lochness

vsade sa vystriha pred akymkolvek zasahom do znamienok a tebe takuto blbost poradi vlastna mama... utekaj na kozne a modli sa nech z toho nemas rakovinu

jaanna

dievcatko,kolko mas rokov?Co to mas za "rozumnu "matku?Nechapem,v dnesnej dobe,co sa o znamienkach tolko pise, hovori a taky napad odstranenia!!!!

elsa5.5

no tak takéto niečo už neviem koho môže napadnúť...to jej je zaťažko zájsť s tebou ku kožnej,takéto veci sa riešia u kožnej to by tvoja mama mala vedieť,tej kožnej chod aj sám neviem koľko máš rokov,ale zájdi tam čo najskôr...

AdamKrt

Raz mi chirug povedal, ze mal pacienta, ktory si uspesne po domacky odstranoval znamienka. Zobral kombinacky a cvak... Ale nikomu by to neodporucal... :)))