Mam milenca a...

Príspevok v téme: Mam milenca a...
milenka_2

pracujeme spolu. Je to jasna dohoda - nik sa nesmie nic dozvediet. Ako sa mam prinutit, aby som v praci riesila iba pracovne veci, aby som nemala potrebu usmiat sa na neho, ked padne nejaka dvojzmyselna otazka? Som stastna, ze ho mam, nechcem ho v ziadnom pripade stratit a zburat vsetky vztahy, ktore mame (manzelstva). Ten adrenalin ma vsak velmi vzrusuje a bojim sa, ze sa prezradim. Poradi niekto nieco?

blondula

kokos...podla toho co tu citam,kazdy druhy slovak je neverny !!!! ja by som taku vec nemohla tolerovat ani za nic !!! pripadala by som si ako nejaka kurva !!! v robote sa drbat s jednym a vecer akoze vysmiata "uspokojena" si to "nasilu" uzivat s muzikom !!! sak co,doma to pretrpim a zajtra si to rozdam s kolegom ! kam to tento svet speje ?? ... a to nie som nijaka putka,co chodi do kostola !! .... ale sak co sa budem pohorsovat,robte si co chcete !!

AdamKrt

opica7 - ak budu niekedy tocit pokracovanie filmovej sagy - "SAW 8", si asi celkom vhodna osoba /a Tebe podobne/ na novu hlavnu hrdinku :) Aby sa Tvoj priatel napokon nenechal inspirovat, ked sa dozvie pravdu... :-D

opica7

ja si myslim, že je to normálne,lebo každá žena chce byť uspokojená na 100 percent a ak sa jej to neplní pri svojom partnerovi tak treba vyskúšať inú možnosť. Veď náš svet už zaniká, rutí sa do katastrof. Ja mám tiež milenca z roboty a je odo mna o dosť starší, no citím sa s ním krásne a preživám s ním ešte krajšie veci ako s mojm terajším.Takže vám chcem poradiť, ak sa aj vám niečo naskytne, nehačte to za hlavu.

AXS

Ahoj.
Nemaj obavy. Aj ja mám milenca - preto veľmi dobre viem, čo prežívaš!!!
Neprezradí sa to, dokedy to nechceš ty sama. Viem, že je ťažké sústrediť sa len na prácu, keď je v tvojej blízkosti ON, ale flirtovanie je úplne normálne, takže pokiaľ to v práci nezachádza príliš ďaleko, nemá sa čo prezradiť. Aj keď mňa často prezrádza zasnený pohľad.
Prajem Ti veľa síl, a užívaj si - je to nádherné!!!

Codri

Pozri zlatko! Milenka 2.
Ja som ženatý,mám manželku,ktorá stále kričí po deťoch,po mne,sex tak raz za dva mesiace!
Som tichy človek. Mám kolegiňu v praci s ktorou sme si sadli,rozumieme si a sex máme spolu už 8rokov. Nikto o ničom nevie,stretáme sa 2xmesačne a berieme to ako fyz.potreby svojho tela,ja milujem orálny sex i ona,naši manželia to robia tak akosi z donutenia,my však z vášne.preto nechaj hovoriť telo a a lasku uzamkni! Uvidiš,bude to super...doma to pôjde stale rovnako! Ty ale rozkvitneš a budeš spokojná!!!

blondula

mne je uplne jedno co robite,chcem len povedat,ze pravdu sa aj tak raz dozvedia !! a ten pocit,zeby mna roky podvadzal manzel.... prisam bohu asi by som mu papulu rozbila tak,ze ani zubar by mu uz nepomohol :DDD

m24

na odsudzovanie, na to by vás bolo! všetci ste zrazu akí svätí a morálni! ...
je to jej, teda ich vec, čo robia , ako to robia , kde a prečo to robia ..
nemusí sa to za každú cenu prevaliť, možno to skončia skôr a možno budú pokračovať .. to nikto nevie ..
ale jednoznačne, je to ich vec..

Ja333

Keď podvedie muž je hajzel, ktorý si nezaslúži dýchať.(za každých okolností) Keď to urobí žena ... veď nech je šťastná, je to chúďa... ako trpí aby sa neprezradilo jej tajomstvo. Ona torobí pre dobro všetkých.

Jeto obyčajná flandra! Chudák manžel, chúďatá deti, ... ale hlavne že si ty šťastná!

Bodaj by sa ti to raz vypomstilo...

leila99

tak si to radsej este uzi,lebo skor ci neskor sa to vsetko prevali,vsetci sa to dozvedia..vrati sa ti to aj s urokami a potom uz bude neskoro plakat..sa vzi do situacie tvojho muza.tebe by sa to pacilo keby ti toto robil?nemas kuska svedomia.si sebecka,lebo myslis len na seba a tvoj milenec tiez..

Suphotam12

Ja ju chapem, sice je to skarede co robi, ale co oci nevidia, srdce neboli.. (vzhladom na vase polovicky)
A nehnevajte sa, mat vycitky za stretnutie s byvalym priatelom ako tu niekto spomenul...tak ked je to byvaly priatel a dotycna uz ma noveho tak má s ex uz snad vsetko uzavrete a schodzka tym padom nemoze nic viac znamenat...