Mam milenca a...

Príspevok v téme: Mam milenca a...
milenka_2

pracujeme spolu. Je to jasna dohoda - nik sa nesmie nic dozvediet. Ako sa mam prinutit, aby som v praci riesila iba pracovne veci, aby som nemala potrebu usmiat sa na neho, ked padne nejaka dvojzmyselna otazka? Som stastna, ze ho mam, nechcem ho v ziadnom pripade stratit a zburat vsetky vztahy, ktore mame (manzelstva). Ten adrenalin ma vsak velmi vzrusuje a bojim sa, ze sa prezradim. Poradi niekto nieco?

sosko

milenka 2.

Myslím,že je to normálne! Ja už 6rokov obrabam kolegiňu! Manžel jej robí v Prahe,pride 1xza mesiac domov a ked to na ňu pride,tak mi da znamenie/vreckovku bez rožka pod poharik na stole/,vtedy sa stretneme a jednoducho ju vyfikam/je tak nadržaná,že vlastne ona mňa/,skratka to potrebuje a tak to aj berieme. Inak sa nekontaktujeme dôverne v práci-občas pohladom sa dotkneme! Je to vecou dohody a potreby sexu! Tak to ber! Samozrejme na prvom stretku sme si všetko dohodli!!!!

Praguan

Mám otázku,najmä na teba Excell keďže milenka nekomunikuje pretože to je pravdepodobne vymyslené....

Mál si z predchádzajúcich manželsiev deti?

Čo myslíte ako to znášajú deti? deti ktorých jeden z rodičov podvedie...alebo je tak fajn pozerať len na seba a svoje potreby a rozkoš a posraty stereotyp než aby sa trošku pozrelo na deti že ako bude na totho neverníka pozerať?

Fakt ma to zaujíma lebo neviem si to inak vysvetliť len tak že tí čo sú neverný sú len obyčajné štetky a kurvoši bez charakteru a morálky a najmä bez rozumu keď sa vedia " prosto ZAĽÚBIŤ"

sweater

nie, to urcite nie, je to tvoj zivot/ vas zivot, zite si ho ako chcete, o tom to predsa ma byt, ale zato co robi, teda ak jej dovody chapem spravne je pekna hnusoba..

Excell

No, stereotyp je sviňa, mňa tiež už niekoľkokrát omrzel, som kvôli nemu dokonca dva razy rozvedený. No a? Mám sa zabiť keď nedokážem odolať? Ja ju chápem.

sweater

excell, ked som si precital jej prispevok, mne jasne bije do oci, ako tam pise ze ju laha ten adrenalin, nepise tam nic o tom zeby mala zleho muza, ano nic v tom zmysle, podla mna ju len omrzel stereotip, tot vse..

Excell

Mám priateľku, vydatú, ktorá má milenca a ja jej držím palce nech jej ten milenecký vzťah vydrží čo najdlhšie. Jej manžel je totiž neuveriteľný parchant, odkedy sú manželia, odvtedy jej zahýba, nepovie jej jediné pekné slovo, je to pre neho iba slúžka domáca, myslím že ju aj zopár ráz udrel, keď mu to vyčítala. Skrátka, vracia mu to aj s úrokami a navyše je s milencom šťastná. Odsúdeniahodná? Samozrejme že nie. Chce byť iba šťastná a ten druhý ju takou robí. Čo ak má takého blba za muža aj milenka2? Neodsudzujte keď neviete čo za tým je.

Barborka1558

Milenka_2 ide to takto zit na dve strany.dva roky som to tak mala aj ja,ale uz tu bolo povedane,raz to musi skoncit...uz je to rok co nemam ziaden vztah a dovod nebola moja nevera nikto sa to nedozvedel aj ked moj milenec bol moj sused

maria1113

baby, pred pár dňaami som sa dozvedela správu, ktorá ma naozaj šokovala. Jeden známi opustil svoju ženu a nechal ju s piatimi deťmi. Nikdy by som to nebola do neho povedala a ani nikto z jeho okolia, nakoľko je to jeden z tých, ktorý každú nedeľu a pomaly každý deň je v kostole, je veľmi nábožný. Opustil svoju ženu a odišiel k 22 ročnej žene niekde do Čiech. Jeho žena je totálne psychicky na dne a chodí k psychológovi. Bola vždy takej silnejšej postavy, ale teraz je polovica za nej. Nemohla som ju spoznať. Viem, že v minulosti tiež zvádzala všelijaké kúsky a nikdy nemala najlepšiu povesť a možno sa jej teraz vrátilo to, čo sama niekedy spôsobila. Tak neviem, či ju mám ľutovať.

maca268

Tak ja som tiež jedna z tých nemravníc! Taktiež som sa zamilovala do ženatého, som vydatá.. a mô vzťah ide dole vodou. Máme prekrásnu dcérku. Plánujem sa ale rozvesť a vzťah, ktorý mám ukončiť. Nakoľko psychicky ma to ubíja. A výčitky prenasledujú. A milujem ho celým srdcom aj s vedomím aká je situácia! Pre niekoho odsúdeniahodné, pravaže chápem. No bohužial som sa zamilovala a to 2 krát v živote. Ale viem, že šťastie si na cudzom nešťastí nepostavím! Mne len tá vášeň nepostačuje..Držím palce, každý sme si strojcom vlastného šťastia.Na o ako som bola ja moralistka by som sa teraz nakopala do zadku.