Mam milenca a...

Príspevok v téme: Mam milenca a...
milenka_2

pracujeme spolu. Je to jasna dohoda - nik sa nesmie nic dozvediet. Ako sa mam prinutit, aby som v praci riesila iba pracovne veci, aby som nemala potrebu usmiat sa na neho, ked padne nejaka dvojzmyselna otazka? Som stastna, ze ho mam, nechcem ho v ziadnom pripade stratit a zburat vsetky vztahy, ktore mame (manzelstva). Ten adrenalin ma vsak velmi vzrusuje a bojim sa, ze sa prezradim. Poradi niekto nieco?

M74

Vždy ma prekvapí koľko moralistov sa tu vždy zíde.
milenka_2: Ono je možné že to časom praskne, náhoda je blbec.

alussska

Fúha, ale ste sa do nej pustili ! Už by hádam aj stačilo, nie? Sú oveľa väčšie svinstvá na svete ako nevera a to tým nechcem povedať, že sa dotyčnej zastávam. Načo je dobré kydať tu na ňu ? Však život jej ukáže a po čase sama príde na to čo robí. Jasné, že ten chtíč a vzrušnie z niečoho, čo je tajné a nedovolené je silné afrodiziakum a že kto mu podľahne nehľadí na svoju rodinu a blízkych, ale len na svoje potešnie. Priznajme si konečne, že nevera tu bola a vždy aj bude. Robia to všetci, ale len polovica si to prizná a druhú polovica z tej polovice to ešte len čaká a najviac tých, ktorí sa dušujú, že im sa to stať nemôže. Všetci sa učíme na vlastných chybách a preto nikoho nesúďte, on bude súdený aj bez vás.
milenka_2, uvedom si, že v záplave vášne sa ťažko vníma čo sa okolo teba deje a tak je veľmi pravdepodobné, že sa po čase všetko prezradí, aj keď si budeš dávať sakramenský pozor. Kým ešte okolie nič netuší, ukonči to kým je čas, ak nie, sama budeš znášať následky, ja len dúfam, že nemáš deti.

Praguan

cha cha milenka:D uvidíš...ako sa ti to vráti v inej forme, bud ti umrie dieťa, alebo ho mať ani nebudeš, alebo ked budeš stara zdochneš na raka....len sa môžem na tebe smiať...obyčajne hovienko si:)
,,,fuuj a tam dole ti to musí riadne smrdieť...len dúfam že tvoj manžel sa nenakazí...

maria1113

milenka, si obyčajná chudera, prajem ti, aby ti tvoj muž urobil to isté a našiel si bokovku, veľa šťastia

GiovanniX

milenka_2
najlepsia obrana je utok vsak?
ale nic to na tom nemeni,ze si slapka a ze manzel by mat pozametat dlazku s tebou...
skoda pisat k tebe daco,ani ten cas,co ti teraz pisem si nezasluzis....

trineo

Je to len otázka času, kedy sa prezradíte. To, čo teraz prežívaš je len chvíľkové, krátkodobé opojenie, ktoré ti však šťastie neprinesie. Ubližuješ nielen svojej a jeho rodine, ale aj sebe. Raz to môžeš veľmi ľutovať, čím skôr to ukončíš, tým lepšie. A namiesto úniku z manželských problémov začnite s manželom pracovať na ich ich vyriešení. Nebudeš sa raz hanbiť pred manželom a deťmi, keď sa o tvojej nevere dozvedia? A buď si istá, že sa dozvedia.