Uzke rifle

Príspevok v téme: Uzke rifle
Kristinka89

Mám taký trápny problém. Dnes som si v obchode skúšala rifle a pri pokladni som na nich nasla menšiu vadu, tak som si išla zobrať z kôpky dalšie, s rovnakou veľkosťou ale už som ich neskúšala, lebo už zatvárali. Prišla som domov a zistila som že sú mi veľmi úzke. Bežne síce nosím tzv. skinny jeans, ale tieto sú veľmi úzke a nechápem. Možno je to tým, že ich predo mnou ešte nikto neskúšal. Teraz neviem ci si ich mám ísť vymeniť, lebo minule v ženskom magazíne hvoorili o tom, že jeansy treba kupovať na tesno, pretože sa neskôr roztiahnu...neviem teraz čo robiť. sú 97% bavlna a 3% elastan...myslíte že sa ešte roztiahnu? aké máte skúsenosti? dakujem

andeavenea

skus ked su mokre si ich namokro obliect a jemne v nich pozvicit klaknut si pomaly a tak no mozno zaberie...ked ti tie skusane boli dobre tak aj neskusane sa casom roztiahnu ja som mala jedny take 32 rifle a teraz su ako 34 takze su mi akurat

karolinka122

neviem, ako tato tema suvisi so zdravim....este keby ste pisali ze potrebujete do nich schudnut, ale toto????

Emma12345

Ahoj presne tento problém mám aj ja :) narozdiel od teba ja som si rifle neskúšala (viem mala som)! potrebujem ich roztiahnut :) ale ako? mám ich nosiť častejšie alebo už vážne neviem.. prosím poradte!! :D

xy:)

ano rifle sa roztiahnu, preto sa kupuju tesne. akvsak v nich uz teraz nedokazes dychat, je lepsie kupit o c vacsie, sama musis vediet ci su priuzke alebo sa dokazu roztiahnut na normalnu velkost.