Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holíte si ruky?

žažiká

baby holim sa vsade ale myslim si ze je zbytocne holit si ruky a fuzy ked ich raz nemam cierne a huste nie? hned musite odsudit cloveka pisem len svoj nazor ze po rokoch kazdotyzdenneho holenia tychto oblasti urobi z vas opice. To je vse babky zabky...a pochybujem zeby ste aj vy mali nejake hrozne ochlpenie na tychtö oblastiach pokial nemate nejak rozhadzane hormony...

šata

dokonalost,
tiež som si to myslela, že je nejaká feministka :D. Ale vážne, jedna moja spolužiačka zo strednej si neholila ani nohy a chlpy tmavé, tak "nádhera". Žena by mala vyzerať čo najkrajšie :)

dokonalost

zazika
podla toho co pises ,sa neholis
to asi potom ty chodis ako opica v lete no to musi byt uzasne :( nieje nic horsie ako neoholena zena ,ako neuraz sa,len moj nazor ty mas svoj ja svoj.

luckaaaaaaaa

tak som to dala dole:) epilátorom, a čuduj sa svete, vôbec ma to nebolelo!!!:) niet nad pocit hladkých rúK:) a aj to pekne vyzerá...

žažiká

ked budete mat 50 rokov budete jak opice to vam treba? holte si dalej fuzy a ruky hehe budete chlpatejsie ako vasi muzi :D

lea123456

....ak ich mas blede a jemne, tak ja by som si neholila, uplne zbytocne..teda aj si neholim prave z toho dovodu... ale baby, co maju tmave by si asi holit mali....

polepetkova

Neviem si predstaviť, že by som si ich holila.. už za 3 dni mať "pichľavé" ruky z dôvodu vyrastajúcich chĺpkov? Šak oddstránim voskom a mám pokoj na 3 mesiace..

šata

ja si tiež holím ruky, je to fakt krajšie a pri náramkoch to vyzerá super... tiež poznám pár dievčat, ktoré majú ruky dosť zarastené a nevyzerá to pekne, ale keď to nevadí im...

dokonalost

jasne!! ale urcite nie ziletkou potom vyrastaju chlpky a hrozne to vidno ,,odporucam voskom jednoznacne ,aj ked zacnu vyrastat tak ich urcite az tak nevidno ako po ziletke

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.