Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dnešní muži

Príspevok v téme: Dnešní muži
soffia

Absolútne ma nebaví terajší spôsob "bytia", myslenia, konania mužov, je mi NESKUTOČNE ľúto, ako DRVIVÁ VäČŠINA (nehovorím, že všetci) mužov hodnotí ženy...podľa najnovších pozorovaní by žena mala byť min dokonalá, veľmi inteligentná, s dobrým vkusom, nie "chudobná" čiže aasi aby sa nemusel báť že na narodeniny nedostane parfém za 30 ale za 150 eur . Nebaví ma to ich správanie a la žena po menopauze, nebaví ma ako už nedokážu prísť a narovinu povedať ALEBO ASPON cez ten debilný FB napísať, čo cítia, stačí pozvať von !! ... nenavidím doslova to trápne predvádzanie sa ako malí 10 roční chlapci .. nedokážem zniesť nemistne poznámky typu "za koľko" alebo " ak nechcemš, pal do ...kade ľahšie..." nerozumiem už len to kde je aspon minimálny náznak úcty k ŽENE ! jaj ozaj zabudla som, asi to že po mesiaci chodenia ti navrhne, že aspoň 10 % tvojích výdavkov na antiku zaplatí on ! ... nepotrebujuem počuť váš názor, len som to konečne chcela dať zo seba von ... ( pre ZAUJIMAVOST mam 16 a nie 35, a nie som feministka, milujem muzsku pritomnost, ale cim dalej tym viac sa od nej distancujem, ked vidim ako to TERAZ na tomto svete "letí" ...AMEN !

milli11

rofl, mne sa to uz stalo s jednym byvalym. A odvtedy asi prestavam rozumiet laske a vztahom? Nechal ma kvoli asi 40 rocnej rozvedenej zene s 3 detmi. Tvrdil, ze je to iba kamoska a vobec sa mu nepaci, ze on chce vlastne deti a nie vyhovavat cudzie a potom som sa dozvedela, aka je pravda a zmazala a odstranila som ho zo svojho zoznamu aj zivota.

jajka001_

milli ona asi nebola v tom vztahu stastna, ci je uz vydata alebo nie, a ten chlapec tiez, inak by sa to nestalo.

milli11

Aby som bola o nieco presnejsia. Ja myslim, ked sa vydata zena s detmi zapletie s ovela mladsim chlapom alebo ked sa zenaty muz s detmi zapletie s ovela mladsou zenou. Ak su obidve strany slobodne, to mi je jedno. Mne vsak vadi to, ak zadani ludia zahodia svoje manzelstvo kvoli znamosti, lebo ich pochytil osial vasne, to sa mi nepaci.

lost

staremu mlade chutia :)
a zvacsa maju CAS nasetrit co to na ucte :)

a mozno k tomu pomoze aj fakt, ze povedze 20 rocna zena nema sancu, resp ma problem najst rovesnika s rozumom :)

lebo ten rovesnik nemal CAS si tem rozum nasetrit :)

milli11

Zda sa mi to take nelogicke. Rovnako, ked chcu mlade baby starch dedkov. Neviem, napriklad ja by som chcela svoje vlastne deti. A poznam pripady, ked sa stasi pan rozviedol, nasiel si mladsiu partnerku o cca 15 aj viac rokov. On mal s byvalou zenou deti, ona nemala deti. Ona chcela mat s nim aj svoje vlastne deti, ale on uz nechcel, ze tie. co ma, mu stacia. A podobne to moze byt aj opacne, starsia zena so zavazkami, mladsi muz.

rofl

a co vidia mlade baby na o dost starsich muzoch?

odpoved na tvoju otazku: no a osobne si myslim, ze im ide hlavne o sex.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dnešní muži - Fórum - ZDRAVIE.sk