Dnešní muži

Príspevok v téme: Dnešní muži
soffia

Absolútne ma nebaví terajší spôsob "bytia", myslenia, konania mužov, je mi NESKUTOČNE ľúto, ako DRVIVÁ VäČŠINA (nehovorím, že všetci) mužov hodnotí ženy...podľa najnovších pozorovaní by žena mala byť min dokonalá, veľmi inteligentná, s dobrým vkusom, nie "chudobná" čiže aasi aby sa nemusel báť že na narodeniny nedostane parfém za 30 ale za 150 eur . Nebaví ma to ich správanie a la žena po menopauze, nebaví ma ako už nedokážu prísť a narovinu povedať ALEBO ASPON cez ten debilný FB napísať, čo cítia, stačí pozvať von !! ... nenavidím doslova to trápne predvádzanie sa ako malí 10 roční chlapci .. nedokážem zniesť nemistne poznámky typu "za koľko" alebo " ak nechcemš, pal do ...kade ľahšie..." nerozumiem už len to kde je aspon minimálny náznak úcty k ŽENE ! jaj ozaj zabudla som, asi to že po mesiaci chodenia ti navrhne, že aspoň 10 % tvojích výdavkov na antiku zaplatí on ! ... nepotrebujuem počuť váš názor, len som to konečne chcela dať zo seba von ... ( pre ZAUJIMAVOST mam 16 a nie 35, a nie som feministka, milujem muzsku pritomnost, ale cim dalej tym viac sa od nej distancujem, ked vidim ako to TERAZ na tomto svete "letí" ...AMEN !

polepetkova

Soffia, neviem v akej spoločnosti sa pohybuješ ty, ale muži v mojom okolí sú galantní (vek 27 - 35 rokov), inteligentní a vážia si ženy. Sú úspešní, sebestační a je logické, že taký muž vyžaduje rovnako sebestačnú ženu (ako ty píšeš "nie chudobnú").

Aha.. teraz čítam, že máš 16.. tak potom je to pochopiteľné, prečo si napísala čo si napísala..

ta3QBTC

SmajliQa
v podstate mas pravdu, len by som to tak negeneralizovala, este existuju skveli muzi, sice je ich ako safranu, ale su

smajliQa

tak.. ja si nemyslim ze zalezi na veku chlapa. kreten moze byt aj 20 rocny aj 30 rocny a takisto aj 40tnik.

20tnici este nie su tak dospely, zivot beru uplne inak ako nejaky 40 rocny chlap, co uz ma nieco za sebou...

je ale pravda, ze velky rozdiel v ich spravani nieje, co sa tyka chovania k zenam.

mam pocit, ze dnes ide chlapom hlavne o to, ako zena vyzera, aka je v posteli, a ci je schopna sa o chlapa postarat, v pripade ze on to na nejaky cas nezvladne.

sme ovela schopnejsie ako muzi.. uz to nie je to, co to byvalo, ze chlap sa ma postarat o zenu a o rodinu. mam pocit, ze sme si vymenili ulohy, a dnes je to skor o tom, ci vie zena soferovat, ci vie varit, a ci vie zabezpecit rodinu. je mi z toho zle..

jedine, co vie chlap dobre urobit v dnesnej dobe je pretiahnut nejaku kolegynu, najlepsie tiez zadanu... a to co vedia uplne maximalne dokonale je ZATLKAT ZATLKAT ZATLKAT...

ta3

bohuzial, moralka vseobecne pada tak u dievcat ako aj u chlapcov (pravdaze cest vynimkam a verim, ze nie malym), dokonca u mnohych dospelych, ktorym peniaze nacisto vymleli mozog, suhlasim so Soffa, ktora udrela klinec po hlavicke a sice, ak starsia generacia je normalnesia, je to najma preto, ze bola vychovavana v inaksej (lepsej, na psychiku menej narocnej) dobe, uz som to tu na fore raz pisala, ze za spravanie dnesnych mladych ludi nevinim celkom iba ich rodicov a ucitelov, za hlavneho vinnika povazujem chory system, system, ktory ochorel na peniaze, je tazke byt dobrym a laskavym clovekom, ak vnutorne stradame, ked sme nestastni, lebo nevidime ziadne vychodisko zo zufalej situacie, ked musime mnohokrat bojovat z poslednych sil, aby sme vobec prezili

milli11

Pre jajka, preboha, ktora generacia je este normalna? Lebo ja mam 25, tak dufam, ze muzi okolo 25-30 este budu normalni?

soffia

soffa: Presne inak to by som chcela povedat, ze si myslím že muži nad 25 sú podla mna este relativne ok, preto sa "necudujem" terajsim, vztahom ze 17 rocné baby chodia s 30 ročnými, ano znie to strasne, ale myslim, že TYM DIEVCATAM ( pokial su aspon trosku zrele NA SVOJ VEK, niektore mozno i vac) to vyhovuje vo vsetkych smeroch

george303: tým som len chcela povedať, že si stavajú z 85% vzťah na sexe ... ironia, proste su este tak strasne "obetaví" ze nam tak velkoryso prispievaju na "zalezitosti" , kt. oni sami ocakavaju

jajka001_

no mal by aspon polovicu, ved sa na sexe spolovice podieľa :) ked uz ma tu vyhodu, ze ju nemusi brat on, inak, kludne by to mohol financovat celé