Dnešní muži

Príspevok v téme: Dnešní muži
soffia

Absolútne ma nebaví terajší spôsob "bytia", myslenia, konania mužov, je mi NESKUTOČNE ľúto, ako DRVIVÁ VäČŠINA (nehovorím, že všetci) mužov hodnotí ženy...podľa najnovších pozorovaní by žena mala byť min dokonalá, veľmi inteligentná, s dobrým vkusom, nie "chudobná" čiže aasi aby sa nemusel báť že na narodeniny nedostane parfém za 30 ale za 150 eur . Nebaví ma to ich správanie a la žena po menopauze, nebaví ma ako už nedokážu prísť a narovinu povedať ALEBO ASPON cez ten debilný FB napísať, čo cítia, stačí pozvať von !! ... nenavidím doslova to trápne predvádzanie sa ako malí 10 roční chlapci .. nedokážem zniesť nemistne poznámky typu "za koľko" alebo " ak nechcemš, pal do ...kade ľahšie..." nerozumiem už len to kde je aspon minimálny náznak úcty k ŽENE ! jaj ozaj zabudla som, asi to že po mesiaci chodenia ti navrhne, že aspoň 10 % tvojích výdavkov na antiku zaplatí on ! ... nepotrebujuem počuť váš názor, len som to konečne chcela dať zo seba von ... ( pre ZAUJIMAVOST mam 16 a nie 35, a nie som feministka, milujem muzsku pritomnost, ale cim dalej tym viac sa od nej distancujem, ked vidim ako to TERAZ na tomto svete "letí" ...AMEN !

soffa

no vidis,za to ze mas 16 ta "serie "viacero veci ktore nas 30tnicky stastne zadane netrapi.lebo mame pohodovych 30=35 rocnych zatial !normalnych!chlapov ktori boli chvalabohu vychovavani v inaksej dobe a slovo ucta im nieco hovori...

lost

presne tak :)
ich vzor je mozno tak boris z noveho casu, alebo ja neviem, superstaristi, ou jea bejby a este ten booorec, a k*a, kaaamo, ten z piestan, ako sa len vola, vieme, ale to je fuk.
no a potom zvysok urobi asi aj osobna inteligencia.
ale kedze nie kazdy je taky, zaujimalo by ma kde stretnut normalnych ludi :)
teda okrem internetu.
hmm, ale to ked hentake navrhy maju, i ked nie kazdemu som pochopil, tak to OH MY GOD :D