Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dnešné ženy

jajka001_

noo niezeby som tie dredy az tak riesila, bol to len priklad ze som prilis prisposobiva :)ale v podstate mas pravdu, zaoberam sa blbostami a mala by som si vazit to co mam. hej keby bolo keby :)

ta3

Beskyd, musim Ti povedat, ze ja milujem Tvoje nazory, lebo su totiz presne ako moje, zatial som nasla iba jeden rozdiel medzi nami a to v danom smere diametralny, ja som tak sebavedoma a odhodlana osoba, ze ak niekto sa mi tak velmi paci, nikdy by som necuvla preto, ze by som si myslela, ze dany muz si zasluzi nieco lepsie, mas v sebe na tuto dobu nevsedne kvality, mal by si mat viac sebavedomia

beskyd

ja som vzdy chcel byt pravnik, len odkedy som prisiel na fakultu chcem byt rusnovodic:)) inak clekom sranda v 32, stastna rodina, zdrave dieta a riesit dredy v 16tich:) ale poznam to, obcas clovek vela rozmysla, najma take uvahy v style "co by bolo byvalo bolo keby to a hento":))

jajka001

noo na to sa asi necitim byt prilis sebaista. napr. v 16tich som chcela mat dredy. vsetci ma od toho odhovarali ze je to skarede a pod. samozrejme ze som si ich nedala. a aj som rada. na druhej strane, stale obdivujem tie baby co sa nekaslu a dali si ich. a tak by sa dalo pokracovat
ale mas pravdu clovek by sa mal zameriavat na to co chce a nie co by akoze mal robit. hmm dilema chovat sa rozumne alebo ... a ty si preco prave pravnik? :) to je tiez take povolanie...bol to tvoj sen?

jajka001

nie nemam hrb ani nic extra zvlastne :), a myslim ze tento pocit ma asi dost vela ludi. hej ide o subjektivny pocit. hmmm a mozno prave o tom je tato tema, zeny sa snazia zapadnut, teda byt v ramci nejakych noriem, preto su take ake su
tato doba nepodporuje prilis individualizmus, aspon na Slovensku urcite nie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dnešné ženy - Fórum - ZDRAVIE.sk