Dnešné ženy

ShaulaThalit

Vy sa sťažujete na ženy, ale toto je vzájomný nesúlad oboch pohlaví... takisto vlastnosti, kt. vymenoval uhlie je obojpohlavné...

uhlie

Tak som zase tu. Ncital som prispevky, ale pokusim sa co najferovejsie popisat dnesne zeny. Dnedne zeny by som charakterizoval, ako narcisticke, sebecke, pokrytecke, zakerne, drze, hlupe, chamtive, zavistlive, namyslene. marnotratne, lenive, agresivne, bezduche, exhibicionisticke, manipulaticvne, intriganske zlatokopky.

Jooe Ker

lost
ake sme ????
su aj normalne ,to len poniektory ( vid. zakladatel temy a.... aha uhlie !!!) nosia v hlave imaginarnu predstavu o idealnej zene inac by takuto temu nezalozili

jingles

a to by tu nemohlo byť viac taký "oslavných" príspevkov ako na prvej strane že akých máte chlapov nech aj druhé baby vedia že "normálny" chlapi ešte aj v dnešnej dobe existujú bo ja mam skôr pocit že to čo ja považujem za "normálne" tak vačšina chlapov za nadštandard :DDD

alll

uhllie, obvinujes niekoho, ze kazi temy a pritom ty pises off topic:) preco sa vjadrujes k jajke, ked sa lost vo svojej uvodej otazke na nu nepyta:) drz sa temy(lebo ta niekto obvini ze kazis temy;)

a nechaj to na adminoch aby vyseparovali kto sem moze a kto nemoze prispievat;) ci si admin?

rofl

uhlie ty si velmi vytrvaly clovek. aj myslis vazne to co pises alebo ti ide len o cistu provokaciu a skusas, ze kto kolko vydrzi?