Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prírodná kozmetika

Alexxa

Urcite ano. Sestra sa tiez zvykla vyhadzat po kremoch z drogerky. A pouziva to aj ona. Je stym spokojna. Takze je to urcite dobre na citlivu plet :)

Ameliah

Ja mam dost citlivu plet, nemozem pouzivat drogeriovu kozmetiku, hned sa po tom vyhadzem. Myslis,ze takato prirodna kozmetika je dobra pre citlivu plet?

Alexxa

Moja mama pouziva kozmetiku Pevonia Botanica a je snou velmi spokojna. Kozmetika je velmi dostupna www.pevoniaeshop.cz na stranke najdes komplexnu kozmetiku. Maju tam vzorky kremov ak by si ich chcela vyskusat :)

ela_g1

ja už velmi dlho použivam prirodnu kozmetiku a nedam na to dopustiť! najmä aj z tej stránky, rozne ružove vody na pleť čo je na odličovanie aj na vyživovanie bambucké maslo na pery, na pleť na cele telo :) taký všestranný pomocník, tu sledujem aj zlavy a objednavam :))) -odkaz odstránený-

Karoolina

Ja pouzivam zensenovy na tmavsiu plet. Mne to celkom dobre zvyrazni, pretoze krem ma tmavu konzistenciu, cize celkovo to dobre vyzera. Natieram sa na noc aj pod mejkap.:-)

didka206

Ahoj tiež používam kozmetiku WELEDA a hlavne zubné pasty :) často objednávam z netu a teraz som skúšala cez pilulka.sk
k tomu ak sa poteší môžeš nájsť zľavu www.kuponyzdarma.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prírodná kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk