Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prírodná kozmetika

Karoolina

Ja pouzivam zensenovy na tmavsiu plet. Mne to celkom dobre zvyrazni, pretoze krem ma tmavu konzistenciu, cize celkovo to dobre vyzera. Natieram sa na noc aj pod mejkap.:-)

didka206

Ahoj tiež používam kozmetiku WELEDA a hlavne zubné pasty :) často objednávam z netu a teraz som skúšala cez pilulka.sk
k tomu ak sa poteší môžeš nájsť zľavu www.kuponyzdarma.sk

zuzi74

Ten brezovy peeling je naozaj vyborny a hlavne velmi jemny a setrny k pleti, len akosi uz vymizol z pultov DM-ky. Aspon v nasej drogerii ho uz dlhodobo nie je dostat kupit :-(

LivKreativ

Ahojte, u nás doma má prírodná kozmetika tiež zelenú. Používame hlavne Weledu, vlastne od zubnej pasty po krém na nohy používame snáď všetko od nich. :-D Drobec používa nechtíkovú radu a ja som si obľúbila kosatcovú starostlivosť. Moje NAJ sú brezový peeling, citrusový deo a nechtíkový kúpeľ s bylinkami! Na tento zimný čas ako stvorený! Nájdete ju aj v DM, stojí za vyskúšanie.☺

1Lienka

Dobry den, mne sa velmi paci prirrodny krem zensenovy a taktiez pantovy od sibircanky. Hodi sa aj pre poskodenu plat avsak nie pre moc citlivu plet, pretoze ma velmi aktivny ucinok.

mahi

Skuste aj e-shop www.naturshop.sk - znacky prirodnej kozmetiky ako - lavera (kvalitnejsia nez Alverde), Dr.Hauschka (velmi kvalitna, trochu drahsia), weleda (vonava) a dalsie...

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prírodná kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk