Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

už biela ranka po holení na nohe - existuje niečo na to??

Príspevok v téme: už biela ranka po holení na nohe - existuje niečo na to??
katuša

ahojte, asi tri alebo dva mesiace dozadu som sa porezala žiletkou na nohe, vpredu na píšťale, stiahla som si akoby kusok kože. zahojilo sa mi to tak, že teraz tam mám asi 7cm dlhý a 5 mm široký pásik bielučkej kože..akokeby mi to nezarástlo normálnou kožou alebo čo a už sa to dljhšie nemení. keďže ide leto, som dosť zúfalá. prosím neviete, či existuje niečo, čo by mi to pomohlo zahojiť, zmeniť farbu tej kože na normálnu? nejakú mastičku alebo neviem... a možem s tým ísť teraz do solárka? myslíte že mi to ostane biele ako jazva? aj ked ono nevyzerá ako jazva velmi. budem v´dačná za každý názor, vopred ďakujem

katuša

no ked mne sa to stalo už pár krát, ale v menšom, napr 2 cm a v pohode mi to chytilo farbu časom, len toto trvá už nejak dlho... priatel mi tvrdí,že ked s tým vyjdem na slnko dostane to pigment...len by som tomu chcela pomocť nejakým krémom ak taký existuje

ververeka

keby si to riesila hned, mozno by si tam ani nemala tu jazvu. teraz to bude zlozitejsie. na tej casti zosupnutej by si nemala mat pigment, takze predpokladam ze sa ti to neopali.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

už biela ranka po holení na nohe - existuje niečo na to?? - Fórum - ZDRAVIE.sk