Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozem prerusit antikoncepciu napriklad na mesiac?

verň

to urcite vysadit nemozes, pekne dober cele balenie.
tak to uz je tvoj problem ze si to svinstvo do seba pichala a ver tomu ze to uz mesiac hore-dole nezalezi.
niektori ludia to svinstvo beru aj zo zdravotnych dovodov kvoli porucham menstruacie, takze si nemyslim ze je to az tak odsudeniahodne a az take nutne v priebehu uzivania vysadit.

tak prajem vela stastia a toto balenie dober, lebo si rozhadzes cyklus a pomaties telo

micaella

No tak chcela som vysadit kvoli rozchodu o ktorom som si myslela, ze nie je definitivny, ale teraz vidim, ze je... tak sa pytam, mozem vysadit aj hned dnes, ked som zobrala z tretieho balenia len druhu tabletku alebo mam dobrat cele to balenie? nechcem to svinstvo brat, ked nemam uz priatela...zbytocne:(

mataBB

moct mozes ale narobi ti to v tele viac skody ako uzitku..nie je dobre takto zatazovat telo vysadzovanim a nasadzovanim ..ked tak pauza tak 4 mesiace a viac...proste pre telo je uz velka zataz ked nasadis tabletky a tiez ked ich vysadis a ked to urobis o mesiac zas tak sa ti zblaznia hormony..

a inak nema to ziaden pozitivny efekt pauza na mesiac..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mozem prerusit antikoncepciu napriklad na mesiac? - Fórum - ZDRAVIE.sk