Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnem

Príspevok v téme: Chudnem
simonaxxx

Rozhodla som sa schudnúť! Kašlem na tie blbé diéty ktoré poruším hneď na druhý deň. Začínam jesť 5x denne a športovať nech do leta dáko vyzerám. Budem tu písať svoje jedálničky a rada si prečítam čo robím zle :) Môžte sa ku mne pridať, spolu nám to pôjde ľahšie.

angela85

no aj ja skor zdravsie a menej jem, ale zacala som behavat a raz za dva tyzdne si dam ovocno-zeleninovy den, za 10 dni som schudla asi 1,5 kg a stehna mam o 1 cm uzsie a aj zadok o 1 cm
ja sa moc nevazim, ale skor si meriam, a citim to na obleceni

wiwiwi :)

Ahoj simonax, nie 90 dňovku nedrži, začala som zdravšie jesť, a hlavne začala som minim. 1 hod. denne cvičiť ... :) citim sa vyborne dufam že to takto pekne pojde aj dalej :)

Držte sa :)

Josie

aj ja sa chcem pridaat :) lenze teraz maturujem za mesiac a proste musim sa ucit a tak vsetko, tak absolutne mi nezostava cas na cvicenie ani sila na nejake extra zdrave jedenie. nie ze by som sa prejedala alebo co, ale riesit to zacnem az potom... inak ja som dost vysoka a kazdy si mysli, ze vazim tak 60 kg a pritom mam o dost viac, doktorky si vzdy myslia, ze vaha vazi zle, cim to je? hravala som kedysi basletbal, ale nemam nejako extremne vela svalov na sebe, tak co to? extra tazke kosti? :D inak drzim vsetkym palce pri chudnuti a urcite sa pridam :)

Helus

angela85 toto nebude ziadny stres,ked porusus niecim malym.Mna toto stravovanie uci spravne kombinovat,a su tu uzasne receptiky,ktore si opisujem do zositu,a budem ich varievat,aj po skonceni 90 dnovejk dietky.Cerpam namety zo stranky KIGA,a ovocie si planujem nechat na ranajky,aj po skonceni 90 dnovky.Vobec nelutujem,ze som sa na nu dala,mam disciplinu,a to mi vyhovuje.ved vyskusaj,a uvidis,po skonceni sa len nesmies rozozrat,a to je vsetko.Mam zakaznicky,ktore ju drzali,a nepribrali,hlavne sa snazia nekombinovat,krizom krazom.

angela85

Helus, no tvoj prispevok ma zacina trosku presviedcat o tej diete, ale len sa bojim, ze ked skoncim tou 90 dnovou dietou a zacne jest bez tych pravidiel ze zase priberiem, vies ked to uz nebudem mat pod kontrolou, lebo ja neviem kontrolovat kolko zjem skor to co zjem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnem - Fórum - ZDRAVIE.sk