Chudnem

Príspevok v téme: Chudnem
simonaxxx

Rozhodla som sa schudnúť! Kašlem na tie blbé diéty ktoré poruším hneď na druhý deň. Začínam jesť 5x denne a športovať nech do leta dáko vyzerám. Budem tu písať svoje jedálničky a rada si prečítam čo robím zle :) Môžte sa ku mne pridať, spolu nám to pôjde ľahšie.

wiwiwi :)

Wau Mixalka to je super :)
No baby ja som od pondelku upravila stravu a poctivo cvičim min 1 hodinu každy deň. Rada by som chodila aj plavať, ale hambim sa :(. Ja nemam taky problem ako vy....ja ho mam o 44kg ťažší :///.
Držte sa, rada si vas tu budem čitavať :)

Mixalka111

Ahojte,

som rada, ze nas je tu chudnutiachtivych osob viac :) Ja som mala pred 2 rokmi 70kg (moje maximum) a dala som to v lete dole na 5kg(behavala som) potom som uz bola s mojou vahou 65kg spokojna az do tychto vianoc. Uz ma stvali moje boky, sunkofleky, dvojita brada atd! povedala som si dost! zacala som chudnut 10.januara 2011 a k dnesnemu dnu som dala dole 8kg, mam 57 teraz.Upravila som stravu a cvicim zumbu. Vaha mi teraz tak 3 tyzdne stoji, je to aj kvoli tomu, ze nemam cas cvicit kazdy den, len tak 3x do tyzdna, ale pocas tych ostatnych dni, chodim vela veeeela peso. Tesim sa ked bude leto a budem mat po skuskach, budem chodit sportovat kazdy den! :) nemozem sa dockat doho, ked budem mat peknu vysportovanu postavu :)

simonaxxx

carey, pohyb som už zaradila: predvčerom a včera som bola po hodinke vo fitku na kardio a pijem aj L-carnitine. A dnes ideme na plaváreň. Večer budem písavať tie jedálničky :)

carey

ahoj simonkaxxx, drzim ti palce a tiez ta vitam na fore, pomahame si tu najvzajom a podporujeme :)
No som tiez zvedava na tie jedalnicky, mozno ma inspirujes, lebo niekedy uz neviem co mam varit... Z tych mier mi vyplyva, ze sa ti ten tuk skor uklada do dolnych partii, asi ako mne :) no mame to tazke, na zaciatok treba hlavne tu stravu, ja mam s nou niekedy dost problemy a treba zaradit aj nejaky pohyb aspon pol hodku na zaciatok :)

simonaxxx

ahoj Helus, ako dlho už držíš 90 dňovú a koľko z teba ubudlo? Ja by som ani tu nezvládla... Ja už neviem čo so sebou mam robiť. A inak mam 168 cm a 65 kg, miery: pás 72, brucho 87, riťku 103, stehná 62... chcela by som dať dole aspoň tých 10 kg :)

Helus

AHOJ SIMONAXX VITAM TA TU,NA TOMTO FORE O CHUDNUTI,DRZIM TI PALCEKY,NECH TO DOKAZES,A TIE JEDALNICKY SI VELMI RADA POZRIEM,JA DRZIM 90 DNOVKU,ALE RACIONALNA STRAVA MA VELMI ZAUJIMA.PRAJEM PEKNY DEN.