Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Karhla

Nikusinka

Ahojte. Chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť. Po interrupcii pred polrokom som zacala uzivat antikoncepciu Karhla. Zo začiatku žiadne problémy, časom mi začalo bývať nevoľno, mala som neustále stresy či nie som tehotná, ale menstruaciu som dostala vzdy pri sedemdnovej pauze na 4tý deň. Vždy mi odlahlo. Neskor som zacala mávať to samé, depresie, bolesti hlavy, nauzeu (pocit na zvracanie), a parkrat som aj zvracala aj ma preháňalo. Myslela som.si, ze je to všetko spôsobene stresom tak som pokracovala s uzivanim dalej. Vedlajsie ucinky stale.neustupovali tak som sa po pol roku rozhodla.ju vysadiť. Cítim sa teraz oveľa lepšie, o 7 dni mam dostat menstruaciu no bojim sa ze nepride. Sex s priatelom som mala ale s ochranou, konkretne s kondómom. No aj tak su tu tie stresy ktore pretrvavaju od interrupcie. :(

beata.k

Dobrý deň,
predám antikoncepciu KarHla 1x21 tab. v krabičke + návod. Dátum expirácie je 12/2016. Cena: 5 € + poštovné.

dadka266

ahojte.Ja som mala karhlu 5 mesiacov a z nej sa mi vytvoril zápal močových ciest ktorý pretrvával 6 mesiacov a potom som bola ešte dalších 6 mesiacov v oslabenej imunite! Katastrofa. Obvodná aj urológ sa zhodli že to je z nej a je to písané aj vo vedľaších účinkoch.Ju už nikdy viac. Potom som brala diane-35 vyše roka a totál super :) no problem a žiadne akne

Agenesa

Ahojte ak niekto che mám na predaj 1 blister KarHly 5€ + pošta. Ja osobne s ňou skúsenosti nemám a po tom čo som si prečítala asi zostanem pri Jeanine aj keď som pribrala a som trocha náladová :D
E-mail: Tichaa3@gmail.com

afrodita

Nema niekto problem so zvlhnutim ? beriem antiku asi 3 roky, mam 25 a citim sa ako 60-rocna po menopauze tam dole .. :/

mona95

Mne táto HAK nerobila príliš dobre...užívala som ju 3 mesiace a stále ma bolelo brucho aj prsia a prvý mesiac sa mi spravilo nepríjemné akné ktoré našťastie po nejakom čase zmizlo... ale najhoršie bolo že už týždeň pred menštruáciou mi bolo dosť nevoľno až na vracanie...niekedy mi bývalo až tak zle že som sa nevedela postaviť z postele. Po týchto skúsenostiach som ju vymenila za Mistru a zatiaľ som spokojná.

Označenie antikoncepcia v spojení HAK nie je presné. Skrýva potenciálnu možnosť skorého abortívneho účinku. Tento účinok sa objavuje zvlášť pri užívaní menších dávok hormónov, ktoré nestačia na skutočné zablokovanie ovulácie. Ale aj v prípade užívania dosť vysokých dávok hormónov v dvojzložkových preparátoch nemusí ovuláciu potlačiť počas prvých 7-14 dní na začiatku užívania alebo po dlhšej prestávke v užívaní. Dieťa počaté v tomto prípade zvyčajne zomiera v 7. – 8. dni života. Pokiaľ totiž nedôjde k jeho zahniezdeniu vo výstelke maternice, zahynie po spotrebovaní vlastných zásob živín.

Tzv. hormonálne antikoncepčné prípravky vedľa antikoncepčného účinku (blokovania ovulácie a zmenšenia priepustnosti hlienu krčka maternice pre spermie) spôsobujú zmeny maternicovej sliznice, ktoré znemožňujú uhniezdenie počatého dieťaťa. Okrem toho negatívne pôsobí na jeho rozvoj a putovanie vo vajíčkovode pred zahniezdením. Preto žena, ktorá užíva tzv. hormonálnu antikoncepciu, si nikdy nemôže byť istá, či v danom cykle nespôsobila smrť svojho týždňového počatého dieťaťa.

Klaudi359

Ahojte viete mi prosím povedat niečo bližšie ku antike karhla?? Počula som o nej zlé veci :-( je nebezpečná ?!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Karhla - Fórum - ZDRAVIE.sk