Antikoncepcia Karhla

verčik

ak sa môžem spýtať koľko CCA stojí HAK Karhla? akurát mám pred sebou recept na ňu, už len čakám kedy si po to pôjdem do lekárne, vopred ďakujem

jankaaaaaaaaa

ked nevies nic o antikoncepcii tak si v prvom rade precitaj letak a mala si sa vsetky nejasnosti pytat svojho lekara ked ti ju predpisoval, a pochybujem ze ti k nej nic nepovedal. ale aj tak v letku mas vsetky info!
a ano si uz chranena

Katka1234567

dobry den prosim vas potrebujem poradit zacala som brat prvykrat v zivote antikoncepciu karhla , podotikam ze neviem nic o antikoncepcii tak som si neni ista ci hned zabera beriem ju od zaciatku menzesu , cize 6 dni a po menzese mozem normalne sexovat budem chranena nie som si ista :( poradte prosim . dakujem

Janulka852

Ja ju používam,a zatial žiadne nežiaduce účinky som nespozorovala :) zatial všetko v poriadku,ani na váhe som nepribrala...skúsenosti s inou HAK nemám,ale táto je v pohode. možno na iných vplýva inak,je to celé o organizme...

micabb

Ahojte,
ja užívam Karhlu už 3 mesiac a som spokojná. Nemal som žiadne nežiaduce účinky. Predtým som mala Maitalon a bol drahší a hlavne ma po ňom hrozne bolela hlava.
Karla je lacnejšia asi o 5 Eur.

mataBB

boze robite z toho taku vedu ako keby ide brat uplne prevratnu novinku hak, ktore je unikatom na svete a nikto iny ju nevyraba..ale antikoncecie s drospirenonom je tolko, ze uz nic nove sa stat ani nemoze

jankaaaaaaaa

ano preto, ze pisala ze sa boji uzivat napodobeninu, ktora je na trhu len kratko a nerada by sa stala pokusnym kralikom