Unava

Príspevok v téme: Unava
smajliQa

ludia... som unavena... :(( ja som tak strasne unavena.. ze to nie je mozne...

V praci to je teraz desne... chyba nam jeden clovek, takze taham kazdy druhy den 24Ku a takto to je uz treti tyzden..
nie uplne kazdy druhy den, ale tak v priemere hej...

z prace pridem neksutocne vycerpana, a mam totalne obrateny rezim.. spavam len 4 ci 5 hodin,, nedokazem spat viac, neviem cim to je.. budim sa na to, ze ma nieco boli.. aj ked sa zobudim a ledva otvorim oci, uz nezaspim.. neda sa mi proste.. aj dne ssom chcela na silu zaspat este a proste hodinu som lezala v tej hlupej posteli a nic..

teraz som tu zasa v praci... nemam narocnu pracu. ja takmer nic nerobim. ale proste musim byt hore...

k tomu vsetkemu ta moja dieta.... kedze taham hocijak v praci... a beriem sluzby v noci, raz cez den, raz 24ku.. tak sa neda ani normalne stravovat..

ani neviem co by ste mi poradili. sorry za taky prispevok od veci... asi som sa chcela iba postazovat :(((

Laurina22

Nohy bolia aj mna a dost.Svaly,kosti.Ja to pripisujem stresu a jarnej unave.Skus pozitivne mysliet,rozplanuj si cas,vyhod zo zivota ludi,ktori ti odoberaju energiu.Prejdi na cvicenie a zdravsiu stravu.Premoz sa.Troska si utŕob poriadok v zivote a pojde to.Mne to pomaha...

smajliQa

laurina mam moznost si vziat dva dni volna... to by bolo v pohode,,,, ale napsoledy ked som mala dva volne dni za sebou, tak som sa dusovala jak si ja oddychnem, a co vsetko budem robit.. ze len lehnit v posteli, a odpocivat... ale... spat som samozrejme spala tak jak vzdy.. max 5 hodin... viac ma v posteli nikto nevidel.. a lezat tam to ma fakt nijak nebere.... nebavi ma to... asi si oddychnem len pri spanku... ked len lezim dojde mi to strata casu... no a bolia ma nohy... dne smi priatel robil masaz.... a tak to bolelo ze osm mala chut plakat...

ale citim sa unavena cela.. akoby ma bolela cela pokozka. kazdy sval..

Laurina22

Smajliqa,hlavu hore.Ak ta to potesi,ja mam podobne stavy,o spanku ani nevravim.Nemas aspon dva dni casu vziat si dovcu a pospat si kvalitne?Boli ta nieco konkretne,alebo cele telo?