City-komu patria?

Príspevok v téme: City-komu patria?
hlupa

taka som zmetena.. prosim o radu.. chodims rpiatelom 3 mesiace ale ASI ho nelubim.. niekedy myslim na byvaleho s ktorym som v minulosti chodila rok.. a neviem koho viac lubim.. je to normalne? asi ne.. ale tak ja chcem len radu ci by stesa s priatelom rozisli alebo pockali alebo co... je mozne aby som ho lubila a nevedela otom??:/.. do sexu sa mi snim moc nechce vzdy je taky nuteny lebo on chce a ja proste nemam chut.. ale s byvalym by som sla.. :/ .. preco to tak je..?.. prosim radu :/

system

dobry nedobry ... mysli nato ze cim neskor ho odkopnes tym viac to bude prenho horsie. ak je ktebe moc mili a ty ho nechces, podla mna si zasluzi vediet pravdu cim skor, ako to cele je ;)

hlupa

strasne mi je luto ved on je taky dobry ku mne :( tak moc ma lubi mne sa to ned alen tak sa snim rozijst ja viem som spina ale strasne ma to ubija :(.. neska sme spolu volali a ked mi povedal ze sa skoro rozplakal pre to ako mu chybam ved to bolo nieco hrozne .. ja ho mam riadne rada chyba mi rposte takto len mozno preto som zmetena lebo porovnavam vztahy.. ten s byvalym a tento.. ale neviem sa akosi dostat do svojej koze a byt stastna aj s inym chalanom ako bol byvaly :(..

trikolóra

Tak to vyzerá, keď sa mladí bezhlavo hrnú do vzťahov za každú cenu, len aby niekoho mali hlavne na sex a potom majú z toho len problémy. Ten chalan ťa má asi veľmi rád a ty ho len ťaháš za nos, lebo už teraz vieš, že s ním nebudeš.

angela85

ked vo vasom vztahu po troch mesiacoch chodenia chyba iskra, tak nemas o com rozmyslat, ci nieco zachranovat, nemusis silou mocou s niekym chodit len preto aby si nebola sama
mozno keby bola sanca chodit s byvalim tak to skus, ale nezabudni porozmyslat preco ste sa vlastne rozisli
a preco vlstne este si s tym tvojim terajsim??

blink_182

urobila si chybu že si sa dala do kopy s týmto chlapcom pretože ho budeš len trápiť.... ešte stále si sa nevyrovnala s tým že si sa rozišla s tvojím bývalým a preto na neho stále myslíš... najlepšie bude ak sa s týmto terajším chlapcom rozídeš a budeš chvíľu sama... možno si si myslela že pri ňom na bývalého zabudneš no zjavne to ešte v hlave nemáš usporiadané... keď budeš sama tak budeš môcť premýšľať a zístíš čo naozaj chceš :-) veľa šťastia

system

hlavne ho netahaj za nos, to neznasa ziaden chlap, radsej mu povec narovinu ze chces byt mesiac sama ze stale myslis na byvaleho, ze nevies sama co chces dajte si pauzu a potom uvidis, radsej teraz po 3 mesaicoch ako potom po roku ;)

elsa5.5

a čo bývalý tam už nie je možný návrat?s týmto chlapcom evidentne nemáš nič spoločné,treba pouvažovať a rozhodnúť sa,3 mesiace je krátka doba či v tom chceš pokračovať?môžeš byť aj chvíľu sama usporiadať si myšlienky v hlave a potom uvidíš...

sweater

ked necitis to co by si chcela, ked ti ten vztah nedava to co by si chcela, ked v nom nevidis perspektivu, nevies si s tym chlapcom predstavit buducnost, vies co...