Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dermacol Make up Cover

salinko1

chcela by som sa opýtať, či môžem dermacol použivat aj na iné časti tela ako na tvár mám svadbu a potrebujem prekryť nedostatky na rukách pozostatky vyražiek myslite že to pomôže a že sa mi neušpinia šaty

nills

ahojte kočky
Používam tento make-up. Zo začiatku som bola nadmieru spokojná pretože prekryl každý jeden nedostatok mojej pleti. Ale po dlhodobom používaní asi po roku moja pleť začala reagovať na tento ťažký make-up. Je veľmi hustý preto veľmi veľmi zaťažuje pleť!! Tento make-up je vhodný na plesy oslavy ale určite nie na každodenné nosenie. Radšej volím niečo ľahšie. Používam ho stále ale nie na každý deň možno iba ako korektor.

Norikaagra

Chcem sa spýtať či tento make up coover je vhodný na líčenie celej tváre, napríklad nie len na výrašky ale na celú plochu. A idem na dovolenku a chcem ho pri bazéne denno denne nosiť, nezaškodí?

Nair.Irnan

Mne tento make-up naniesla kozmetička, keď ma líčila na swing párty výsledok bol neuveriteľný! S akýmkoľvek drahým make-upom mi vydržala pleť tak do dvoch hodín na party. A s použitím tohto dermacolu som išla domov o pol piatej rano s dokonalým nalíčením, dokonca aj po sprche vydržal - je vodeodolný dole išiel iba s odličovačom :)

Lulita

hutny, nie vhodny na denne nosenie, pre zeny s dobrou pletou uplne zbytocny, efekt masky, radsej nejaky lahsi make up, tento bol vyslovene vytvoreny ako "televizny" cize do reklamy, na fotenie na specialne osvetlenie, ktore takyto make up vyzaduje, nie bezne do mesta s efektom figuriny

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dermacol Make up Cover - Fórum - ZDRAVIE.sk