Dermacol Make up Cover

Lulita

hutny, nie vhodny na denne nosenie, pre zeny s dobrou pletou uplne zbytocny, efekt masky, radsej nejaky lahsi make up, tento bol vyslovene vytvoreny ako "televizny" cize do reklamy, na fotenie na specialne osvetlenie, ktore takyto make up vyzaduje, nie bezne do mesta s efektom figuriny

Slecna A.

odkedy prestali vyrabat make up, ktory som si dlhe roky kupovala, hladala som nieco rovnako spolahlive. Objavila som tento make up a som nadsena! Asi mi vydrzi vela rokov, pretoze si z neho davam uplne len taku malililinku dobku :) A uplne to staci. Pokial vies ako spravne make up aplikovat, nie je ho takmer vobec vidno, takze ja ho nepouzivam ako kryci ale ako klasicky make up

vyrážka

Nerobia sa vám z neho vyrážky? Mám ho kúpený, ale bojím sa ho používať, kôli tomu, že by som sa vyhádzala, mám s pleťou problém, tak chodiť bez makeupu je risk :D Dík za odpoveď

lenka1010

ja som si ho vcera kupila.. a som nadsena... sice mam suchsiu plet, ale ziadne supinky sa mi z neho nerobia :) a mam dost "flakatu" tvar... a vdaka nemu ju mam konecne normalnu :D takze odporucam :)

Coverka

No, u mna ... fakt pekne kryje, ja som ho aj kupila s tym zamerom, ze zakryt... ale vsetky bludy co mi dala kozna na tva, kvoli akne mi plet aj riadne vysusili a tak sa mi tvorili take "supinky" ... a pritom mam aj mastnu plet, tak ptm mastnota+makeup, makeup stmavol a bola som nejka oranzovo-hneda...take divne...no jeho + je fakt to krytie, ale co ma u mna minus, tak je pre mna strasne tazky...neviem ako pre ine

Linguistics

Ja tento make up pouzivam. Je na nom dobre to, ze pekne kryje, a velmi rychlo schne a vstrebava sa, teda sa nelesknem. Ale je to v podstate aj minus, lebo ho treba rychlo naniest na tvar, inak sa tvoria tie hnusne mapy a skvrny z neho :-/ A este ma dobru farbu, ani do ruzova, ani oranzova, taky celkom neutralny. Len to je jeho minus proste, ze je taky.. 'tuhy' a nie je velmi lahke s nim manipulovat, lebo ak raz zaschne, uz s nim nepohnes a nerozmazes viac, akurat si spravis tie skvrny.