Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citim sa menejcenna :-(

Príspevok v téme: Citim sa menejcenna :-(
januska221

Mala som priatela, ale po 4,5 mesiacoch mi dal kopacky, ale ostali sme najlepsi kamarati, bol mi oporou, vsetko sme si vraveli, nebol den aby sme neboli v kontakte...A pol roka po rozchode si nasiel frajerku...Mna rozumovo ani nemrzi, ze ju ma, lebo nie je to dobry chalan, ale srdce ma z toho boli...A najhorsie je, ze sa citim menejcenna...Mne da kopacky a potom ma druhu...Proste citim sa, ako keby som ja bola o nicom a ta baba zrejme super, ked ona mu je dobra...Strasne sa tym trapim...Od vtedy sa s nim uz ani nebavim, aj ked on chcel aby sme boli kamarati nadalej. A aj ked mu poviem, nech mi da pokoj, tak znovu sa do 3 dni ozve...Ja, viem, ze to je normalne, ze pol roka po rozchode si nasiel druhu, ale to som jedina co sa citim tak zle, ako keby bolo na mne nieco hrozne, ze so mnou byt nemohol? Uplne sa tym skoncilo nase kamarastvo, od vtedy ho ani vidiet uz nechcem, aj ked on chcel aby sme sa nadalej stretavali...Do vtedy sme dennodenne telefonovali, ale od vtedy som to uplne zrusila, aj ked on chcel volat...A tiez do vtedy kym mi o nej povedal sme si tiez hodiny pisali na nete, ale od vtedy ja uz nemozem, max mu odpisem aj to nie vzdy, a vacsinou ked mi napise, ho zrusim, a v druhej sprave mu napisem, ahoj. Vazne, z lasky kamaratsvo byt nemoze...Teda on ma nikdy nelubil, tak on kamarat byt mohol...Ale ako by som preboha mohla pocuvat o jeho novej priatelke, ved by ma porazilo...Uz je to mesiac co mi to povedal, ze sa namotal na jednu babu, a ja som stale z toho smutna, miestami mi je jedno ze ju ma, ale miestami ma to trapi...Proste, uplne s nim chcem prerusit kontakty, ja som sa mu od vtedy viac prva nikdy neozvala, vzdy len on mne...Myslite si, ze ma to niekedy prejde, alebo uz vzdy sa budem citit ako taka chudera?Ach potrebovala som to zo seba dostat...Je mi vazne na nic...

tstekvickats

ale nechápem jednému...ked ti dal chalan kopačky, tak načo s tebou chce ešte nasilu udržiavať kontakt?? teba tým zbytočne zraňuje...

angela85

no proste je vtebe zlomena pycha, ze ako si dovolil ta nahradit, ale proste ide o to, ze je strasne vela roznych ludi a nie kazdy moze chodit s kazdym, vy ste proste neboli ten spravny par, ale to ze ta nahradil nejakou inou to proste len nedokazes prekusnut
ako giovani povedal, prerus vsetky kontakty
a zacni nadvazovat nove

jajka001_

neposkytuj mu kamaratsku podporu, nekontaktuj sa s nim. ublizujes sama sebe. zivis v sebe nadej ze sa k tebe vrati. nemrhaj nanho energiu, zameraj sa na inych muzov, kde to ma nejaku perspektivu.

rofl

ty k nemu asi stale nieco citis. v takom pripade je lepsie kontakt prerusit minimalne kym nevytriezvies. a kludne mu to povedz na rovinu, ze si sa celkom z rozchodu nespamatala a ze potrebujes si dat pauzu az kym ta to neprejde. ak aspon za volaco stoji, tak to pochopi.

elsa5.5

je až zarážujúce že niektorí ľudia majú sebavedomia na rozdávanie a niektorí potrebujú aspoň trošku,,,je dobre že si s ním prerušila kontakt a hlavu hore,kľudne mu to povedz na rovinu že už s ním nechceš byť v kontakte,lebo aj Ty by si si rada našla niekoho iného...,treba ísť do spoločnosti...,4,5 mesiaca nie je až tak veľa,dôvod rozchodu nepoznám,ale neznamená že Ty si horšia alebo čo...:)

fatra

januska skus nanho zabudnut ako ti radili tie pocity ta prejdu ked si najdes niekoho noveho vtedy nadobudnes viac sebavedomia.

ja mam zas s mojim priatelom teraz dost zle obdobie a dost ma boli ked si pise zo svojou byvalou.ja viem ze ju lubil a ona ho podviedla ne raz tak sa rozisli.minule bol u mna mi sme sa pohadali on si zapol fb a si s nou pisal:((( ja si pisem s mojim byvalim tiez niekedy ale urcite ne ked sme spolu.on mi hovori, ze ma lubi ale nemozem sa zbavit pocitu ze ju asi viac:(

Ve

džovanniX to vystihol za všetkých, ani ja nemám kontakt so žiadnym z mojich EX, akokoľvek sa o to snažili, tu musí byť žena nekompromisná, neobzerať sa

Nový deň, nová šanca :-) prejde to

GiovanniX

jednu vec ti poradim,na ktoru som dosiel nedavno,s ex partnermi zrus vsetky kontakty navzdy,po case zabudnes na nich a bude to pre teba lepsie...proste musis minulost uzavriet,inak nevies ist v pred...
a je to velka pravda,ze z kamaratstva moze byt laska,ale z lasky kamaratstvo uz nikdy nemoze byt...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citim sa menejcenna :-( - Fórum - ZDRAVIE.sk