Thermofit

Lucka - Poprad

No podľa názorov ľudí,je pravda ze na každého účinkuju inac!!!takze neodsudzovala by som ako to robia poniektorí ludia z urciteho sklamania že neschudli!takže moja skúsenosť -neviem či spaľuje kalórie tak ako si ľudia predstavuju, pretože by bolo potrebne aj nejak trenovat a nie sediet len na gauci a čakať na zázraky,kedze ja nemám čas tvrdo cvičiť 2 hodiny denne ,aj keď aj tým som si už prešla a nič nepomohlo,akurad že som mala skvelú kondičku ale ani gram dole...(zrejme koli nespavosti)momentálne uzivam tablietky bez cvicenia(nie za účelom schudnutia!!!) ale urcite mi pomahaju lepšie sa vyspať z coho som mala obavy keďže obsahujú aj kofeín, ale ten mi dáva akurad energiu cez den z coho sa úprimne teším a hlavne nemam chut na jedlo čo je pre veľkých jedakov veľký plus ale pre mňa trošku trápenia najesť sa....trošku má trápi pálenie záhy pretože mám citlivý žalúdok na chili ktoré tablety obsahujú ale nič čo by som nezvladla.nemôžem sa sťažovať vrelo odporúčam.pôvodne som chcela zelenú kávu ale pre nespavosť mám obavy pre kofeín ktorí obsahujú ale snáď nabudúce vyskúšam.chili a zelená káva /čaj sú skvelé antioxidanty

salma

Ahoj :) Ja mam termac a uplne v pohode je. Nemam ho cielene na chudnutie,ale na povzdbuenie mysle a fyzickej zdatnosti. Ked si ho dam, dokazem sa vypotit vo fitku a zaroven ked sa potrebujem ucit, tak mi mozog uplne slape:)
Ja by som si ale viac ako jeden /den nedavala.

sisi44_l

no Lucia, ak sa nevieš ovládať pri jedení, tak to nezvaľuj na tabletky:) mne to rozhodne jedlo ,,nestrávilo,, ale energiu dodalo. Neviem, či to pomáha niečo schudnúť,ale čo sa týka povzbudenia, je to ok

xxx123

Ahoj, ja som to skusala, dala som si to pred zumbou, ale bolo mi z toho nenormalne zle, busenie srdca, pocit na odpadnutie...ale ked som si to dala po druhy raz, uz to bolo ok, vladala som skakat ako diva :-)

Lucia...

no podla mna je to dobra k*tina... uzivanie pisu 2x2 tabletky, ale staci ze si zoberies za den jednu a uz sa cela trasies... na obed som zjedla plny tanier cestovin so syrom a kukuricou a do 15min bol moj zaludok prazdny a bola som zas hladna jak vlk. cize si myslim ze tato debilita ma prave opacny ucinok, a sice ze budes este viac jest, lebo logika ze ked ti to vycisti zaludok budes zas hladna. -a po tom obede som si lahla cize pochybujem ze moje cestoviny boli premene na nejaku energiu alebo co. termofit je podla mna skvely ukladac tukov a len nabada ludi aby viac zrali. nikdy viac