Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nepravidelna bolest sedacich svalov po masazi

Príspevok v téme: nepravidelna bolest sedacich svalov po masazi
milli11

Pred niekolkymi rokmi som bola na masazi. Bola to celkova masaz, maserka ma poriadne vymasirovala od krku po chodidla. Ona tvrdila, ze ak to ma byt poriadna masaz, bude aj boliet. Myslela som si, ze ujdem z jej stola, ale vydrzala som.
Asi o 3 mesiace sa to zacalo a trva to doteraz. Stava sa mi to hlavne v praci, som robotnicka, ked mame rusnejsi den, musim preniest viac bremien a viac sa nabehat ako obvykle. Vtedy ma zacne boliet zadok, tie sedacie svaly a niekedy to zasahuje do zaciatku stehien. Na dalsi den, ked sa vyspim, to prejde, ale ked opat pride den, ked sa viac namaham, zas to zacne.
Je mi to divne, lebo kolegyne sa vacsinou stazuju, ze ich boli chrbat alebo nohy.
Toto sa mi pred tou masazou nestalo. Nic ma nebolelo, zadok urcite nie, hoci som tiez pracovala ako robotnicka a boli lahsie aj namahavejsie dni. A to som bola na nejakych tych masaziach. Ale bola som fit, nic ma nebolelo, nie ako teraz, ze niekedy az zacnem trochu krivat, ked ma chyti prudsia bolest.
Odvtedy mam k masazam averziu a neodvazim sa ist na dalsiu, aby ma opat nedokalicili. Co vsak s tym, da sa to nejako vyliecit? Vdaka.

zdravie14

Milli to,co popisujes je pravdpodobne zalezitost chrbtice - bolesť vystreluje do bedier a stehien.RTG chrbtice uz Ti robili?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nepravidelna bolest sedacich svalov po masazi - Fórum - ZDRAVIE.sk