Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

14 cm penis u 26 r.chlapa

39

Ahoj...moj penis ma 13 cm a moja priatelka je nadmieru spokojna...A nikdy ani v minulosti sa mi nestalo, že by ma nejaka vysmiala alebo že by sa jej to nepačilo a že by sa neurobila...takže nelám si hlavu dlžkou.. :)

velavyt

Ja ho mam 22 a mam 3 partnerky nezavezne a jedna mi povedala ze prijala by aj vacsi. A hlavne zamerne vyhladavam slonice.Je vela zien ktore vyhradne vyhladavaju velke. A neviem ale 14 cm je malo.Ale mozno nejakej to staci a mozno je rada ze nejaky ma.

jahodka123

J Mato - len aby to nehrala. Aj ja som bola v jednom vzťahu za herečku a chalan to doteraz nevie. Samozrejme sa vychvaluje, ako každú spravil a kolkokrát, ale tak... čo mu budem brať radosť? :)

AdamKrt - s tým prostom si to pekne posral

A súhlasím s Lola66. Aj ja si skôr potrpím na hrúbku ako na dlžku. Mám skúsenosť s cca 19-20 cm a už radšej nikdy....

sususu

lola ma absolutnu pravdu...skor je to o hrubke...ale aj tak musim povedat ze som mala raz vztah s muzom ktory ho mal taky tenky ze na prvy krat som ho ani necitila. FAKT! Ale neskor "som sa" prisposobila a uz to slo. A dokazal ma dostat aj takto do "vysin" ;-) takze muzi nemusia mat strach..aj ked je pravda ze lepsi sex je ked je hrubsi ;-)

J Mato

mam 18r. a mam 14 cm no moju priatelku dokaze uspokojit az velmi :) .. mne nerobi problem no jej uz vobec .. 3 krat po sebe spravim holku .. :) takze sa nestazujem vobec a ona tiez :)

t333

AdamKrt, ja tomu neverim aku vedu ty z toho a zo vsetkeho tu robis...
hotova matematika. len bolo by fajn keby si sa nehral non-stop na odobornika a obcas aj rozmyslal co pises.
napr.
"Na privedenie zeny k orgazmu staci aj 1 prst a ten je kratsi ako vacsina penisov."

ako mozes porovnavat prst s penisom? chces povedat, ze penis ovladas rovnako ako prst?
ak ano tak ti gratulujem... to si frajer.

lulu22

nič si z toho nerob. je to ok dlžka. lebo ja som mala taký zážitok, že chalan ho mal ako prst.. ako vážne..to som ešte nezažila.. tenunký..takže som to radšej ani neskúšala..lebo by som ho v sebe necítila asi ani.. :/ ale inak fajn chalan.. i ked jeho reči, že mal asi cca 50ženských, po vlastom presvedčení sa, boli vymyslené :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

14 cm penis u 26 r.chlapa - Fórum - ZDRAVIE.sk