chudnutie - 90 dnová rozlišovacia diéta od 18.04.2011

opalka

od 5.6.2011,kedy som sem v zufalosti prispievala naposeldy sa zmenilo vela......
zacala som pravidelne 2 x tyzdenne cvicit aerobik, do prace chodim peso a nejem vecer

a vysledok?

citila som, ze som asi dala nieco dole,dnes mi priatel vravi, ze mam o nieco vacsi zadok...to ,akoze nepovedal v zlom,trapi sa so mnou :)

tak som bola sklamanaaaa, bojim sa postavit na vahu, ale rano sa postavim a ak tam bude viac,ako 55 kg, kupim si alli, lebo ma to uz vazne SERE ! :)

nie je mozne,aby som nevedela dat za pol roka dole 3 kg ???? !!!!!

Kristinkita_1

Opalka, ked som si precitala tvoj komentar, mala som dojem, ze citam to co si myslim :)
Tiez mam 56kg a v lete som mala 50kg, a chcem ich spat. Ani nie 50kg, staci, ked dam dole tri kila, a budem spokojna, ale je to sakra tazke. :((

opalka

dnes ma opustila nadej a vytrvalost
po mesiaci cvicenia, upravenia stravy a pozitivneho myslenia som sa citila fajn, aj som na sebe citila, ze nieco islo dole, aj som to vlastne videla......
postavim sa na vahu a efekt 0 bodov
priatel mi vravi, ze vidiet, ze som trosku schudla,ale vaha nic neukazuje, ani gram !!!!
som zufala, viem, ze tuk vazi menej,ako svaly, ale zeby ani gram?
v zime som pritom na vahe mala 53 kg a vyzerala som tucnejsie,ako teraz,ked vaha ukazuje 56....ale stve ma to ! kde robim chybu? to uz vazne nemam ani jest?
myslite, ze by to mohlo byt vysadenim HAK? som 4 mesiace bez a mozno sa telo nejak nevie spamatat a uvolnit zadrzanu vodu....ja uz vazne neviem :(((((

dnes to bol sok, kukam na seba do zrkadlaa varvim si, ved takto nevyzera telo,ktore ma 56 kg !!! ale vaha mi to potvrdila :(

katerina234

ahojte,

ide leto a ja by som rada nejak trvalejsie zhodila kila a vyformovala postavu. Citala som na internete, ze doktorka Martina Sintalova je na toto expertka - vraj sa chudne na zaklade vysetrenia krvi a toho, ci ma clovek telo prekyslene (z prekysleneho tela sa vraj pribera a clovek je aj dost unaveny)....dokonca vraj testuje aj jedalnicek a celkovo to robi tak komplexne, ze zeny si udrzia v jej systeme idealnu vahu...vdaka za odpovede

opalka

jaaaaaaaaaaaaaaaaj boze, ako som sa pokazila !
prisli kramy, padli zasady !!!!
ale dam to rychlo do poriadku,len dufam, ze sa to nejak extra zle neobjavi navahe :(

tolko namahy a teraz takto zradim samu seba

mimi1968

Ahojte baby mozem sa pridat aj ja by som potrebovala schudnut len neviem ako na topotrebo vala by som poradit co je najlepsie pri chudnuti dakujem.....

jana7177

Ahoj opalka,ja si myslim,ze je to tak ako pises,ze nepotrebujes tolko zhodit,tak to ide pomalsie.Mna od povodnej vahy delia uz len 3kg a tiez mi to ide velmi pomaly,no i tak som spokojna.:)

opalka

ahojte, tak ja som zacala chudnut 9.5. z 57 kg

moj ciel je 52

dnes - 21.5. mam 55,8 kg

ide to pomalinky, ale o 3 dni mam menzes, tak sm mozno aj viac rozjedena a naliatejsia, ale na pohlad na sebe uz vidim nejaku tuzmenu,aj ked malicku

je to podla vas efektivne chudnutie? ked som dala tak malo doel? nerobim nieco zle? ked vidim, kolko ide vaha dole vam.... waw, ste moja inspiracia

moze to byt aj tym, ze ja chcem dat dole vlastne len 5 kg a nie 10-20 ? :)

ada 68

kočenky moje, tak ja už mám mesiac za sebou a váha je o 5,7kg nižšia. bojujem dalej a ako vy? ja ešte chcem 12 kg