Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chudnutie - 90 dnová rozlišovacia diéta od 18.04.2011

jana7177

Ja som mala vcera 2.vodovy den,kt.nahradzam ovocnym.Dnes som sa odvazila a dole mam 2,4kg,spolu 10,1kg.Tento mesiac je to menej,asi preto,ze nemozem behat.Velmi sa vsak tesim,lebo sa blizim k mojej vahe pred porodom a uz sa zmestim aj do oblecenia,co som nosila pred 3 rokmi.Vcera som si urobila radost a kupila si nove veci,je to super pocit,ked si mozte obliect to,do coho by ste sa predtym nevosli.:)Drzim ostatnym palce!:)

ôôô 88

Tak na stertko sa teda tesim ak budem mat cas a hlavne volno a nebudem uz nahodou na plazi tak pridem teda ak to bude daka zlata stredna cesta co sa tyka miesta stretnutia no ja zacinam trosku od zaciatku cize dnes mam zase bielkovinovy ako prvy lebo som to zacala flakat prisli na mna moje dni a ja som jedla a jedla sladke a sladke jujujuj tak ale treby aj porusit nie pribrala som 1,5 ale nevadi za 5 dni ich mam zase dole aspon dufam xi xi xi xi .A vy ostatne ako sa drzite co?

ada 68

kočenky - ja normálne zíram, táto stránka žije. nechodím sem,lebo som stále s chudnúcimi kočkami na face /lenka to pozná/. mám za sebou 28 dní chudnutia a mám dole na váhe mínus 5,7kg. ale nejdem 90dnovkou, lebo mi tu chýbali bielkoviny,ktoré telo potrebuje, aby sa nechudlo zo svalov ale z tukov.stravu si riadim sama a aj tak mi to ide dole,čo ma teší.
teším sa,že ste tu a že sa podporujete. budem organizovať stretko našich kočiek z face - je nás tam 14 dievčat. malo by to byť v lete s takou nejakou opekačkou a verím,že bude veselo.dátum a miesto dám aj na túto stránku a kto bude chcieť,tak môže sa zúčastniť stretnutia chudnúcich babuliek.
držím palčeky a bojujeme ďalej, pa

jana7177

Ahojte baby,ja mam dnes 54.den,po prvom mesiaci som mala dolu 7,7kg.Dalsie vazenie ma caka v stredu.Centimetre vsak isli dolu.Som zvedava.:)Vodovy den nahradzam ovocnym.Drzim vam palce!:)

simsa

ahojte baby..tak po mojich neuspechoch sm tu zasa :(..dokopte ma nejako k tomu, aby som to vydrzala...uz tyzden chodim cvicit na vibra plate..ale dieta nie a nie

vieroslavka

ahojte baby.. ja som tuto dietu drzala uz ale nepodarilo sa mi dotiahnut to do konca :( za cca tri tyzdne co som ju drzala som dala dole 3kg.. ziadna slava ale pokrok to je :) mohla by som sa k vam pridat?dnes uz nestiham ale od zajtra ide na to...
Tak drzte palce a vela sil do boja vam prajem :)

opalka

dnesnym dnom sa pridavam !

167 cm / 57 kg ! / 25 rokov
posledne 2 roky som bola ako lata (52 kg),neviem cim, jedla osm rovnako...ale momentalne mam sedave zamestnanie a ide to hore
som nestatsna, vysadila som aj HAK,ale efekt je uplne opacny, naberam
moj ciel je 52,5 a udrzat si to.....
len neviem,co robim zle,lebo som si dala uz pred par tyzdnanmi takych zo 10 dni oddelenej stravy a nejak to zo man neslo...ale teraz vydrzim som sa rozhodla !!!!
drzte palce, nemozem sa uz ani vidiet :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chudnutie - 90 dnová rozlišovacia diéta od 18.04.2011 - Fórum - ZDRAVIE.sk