chudnutie - 90 dnová rozlišovacia diéta od 18.04.2011

ôôô 88

JUJUJ tento vikend to bola jedna katastrofa somnou asi budem mat svoje dni ja som nevedela prestat jest no nevadi od dnes teda pokracujem zacinam ale od prveho dna teda bielkoviny.Drzim babule vsetkym palce nech sa nam to podari ja nechapem ako sa niekto moze stat ze anorektik u mna to teda nehrozi no chvala bohu teda :-D

lenka007

fandula 90 ahoj vitam ta tu medzi nami chudnucimi babami aj ja som zacala len nedavno-sice v pondelok su to tri tyzdne dva tyzdne som dost flakala ale tento tyzden idem na plno skoro ziaden prehresok,mam knihu podla ktorej sa riadim,ja mam 25 rokov,169 cm a 86 kg dufam ze spolu to zvladneme,co povies????

Bianca-----B

mám len 12 ale chem mat chude stehna vsetci mi vravia si chuda a td. prosím budem rada ked mi pomozete aspon niaku stranku alebo cvik je to jedno co prosim ...! budem rada

fandula90

Ahojte, ja som na začiatku. V auguste sa chystame na svadbu a kupila som si nadherne saty, to ktorych sa chcem zmestit. Ked sa do nich nezmestim v lete, tak aspon na plese v januari 2012. V kazdom pripade mam co robit. :) Cez vikend ma cakaju este 2 rodinne akcie, jedna v sobotu, jedna v piatok, ale uz teraz sa krotim, cez vikend si spravim zasoby a v nedelu si pripravim jedlo na prvy den 9.5., cize od dalsieho pondelka zacinam. Mam 165 cm, momentalne 90 kg, 33 rokov. Ak sa chce ku mne niekto (ktokolvek) pridat, bude velmi rada, potrebujem partaka, aby som sa mala s kym tesit. :)

lenka007

ahoooj ooo88 ano uz si spominam na teba,som zabudla asi preto ze si dlho uz nepisala tak tebe to ide pekne ako aj adi-zakladatelke tejto skupiny tiez dala tolko dole a ja neviem preco u mna to stoji,som tiez bacula ved mam len 169cm a hroznych 86 takze mam z coho davat dole ale stoji to:-(a kolko mas rokou?aj ja som tuto dietu uz drzala pred dvoma rokmi asi nejake tri tyzdne islo to pekne dole asi 4 kila a potom som otehotnela a doktor ju neodporucal...

ôôô 88

Ahoj ja ju drzim ved s vami od 18 len som nemala casu chodit na nett bola som odcestovana no drzim sa podla knizky ale nie podla receptov to uz nieje pre mna varim co uznam zavhodne a co mam doma prave samozrejme ze som mala aj prehresky cvicit necvicit vobec nic ja som ju uz raz drzala no len 30 dni a schudla som 8 kg tak ako teraz to tiez ide celkom dobre.Neviem kolko vaziz alebo kolko chces dat dole no ak mas nadvahu tak to ide rychlejsie ak niesi az taka baculka tak asi ti to pojde pomenej.Niekedy ked sa vaha zasekne treba podrazdit metabolizmus a dat si napr.AJ nieco vyprazane alebo syr vyprazany hranolky proste aby si ho nakopla prekvapila a potom zase nic on sa rozbehne.Mne sa zastavi vaha ked schudnem tych 8 kg potom to uz ide tahsie to je pravda a este by som potrebovala dat raz 8 kg dole no len tam to zastane aj tri tyzdne a potom ja stou mojou vydrzou kaslem nato a zase si pekne papuskam az kym sa mi vaha nevrati na povodnu xi xi ale teraz som sa uz zatala tak dufajme no...xi

lenka007

ooo88 blahozelam velmi pekny ubytok a za ako dlho si to dala dole?a stravujes sa podla 90dnovky???a cvicis aj nieco???tak to mi je luto ze to takto skoncilo na fb aj ze to zanika:-(mne zasa vaha stoji neviem co sa deje:-(

ôôô 88

Tema zanika preto ze ste asi odisli vsetky na facebook.No nevadi uz som tu dlho nepisala mala som aj prehresky ale mam dole cca 5 kg co ma teda tesi.Ja na fb niesom lebo nemam s nim dobre skusenosti tak som sa s naho odhlasila

jana7177

Ahoj Lenka007,dnes mam 46.den.Co sa tyka stravovania,nemam ziadne triky,riadim sa na 90 percent knizkou.Napr.dnes som mala na obed maso,krajec chleba,misku zel.salatu a vypila som 3dcl vyvaru.Vecer bude mensia porcia masa a miska salatu.Denne vypijem min.2l vody.Pijem aj kavu.Asi sa musis vzdat tych prehreskov,viem,obcas je to tazke,aj u mna boli.Teraz neviem kolko vazim,po 1.vodnom dni to bol ubytok -7,7kg.Odvazim sa az na 2.vodny den,ale meter mi ukazuje od posledneho merania ubytok z pasa 1,5cm.Asi to uz ide trosku pomalsie.Vodny den ja nahradzam vitaminovym,inak by mi bolo zle.Ked mam vit.den na obed si zvyknem dat dusenu cinsku zmes,plny tanier.Drzim Ti palce.:)