chudnutie - 90 dnová rozlišovacia diéta od 18.04.2011

ôôô 88

a zeleninu nezvladnes ta je sytejsia ale ked si slaba tak sa normalne stravuj a kludne vynechaj aj tak si myslim ze to pojde dole podla mna vyskusaj ale ja ku ovocnemu dnu vyjedam vseliake semiacka tie ma zasytia najlepsia je to drzat aj v lete vtedy je melon a ten ja milujem zjem ho cely a potom len chodim na zachod xi xi

simsa

baby myslite, ze je az tak velka chyba, ked vynecham ovocny den? totizto ked sa musim ucit na skusky, tak nemam sil

ada 68

kočky
janka
simsa
ôôô
nechcete sa pridať k nám na face? máme ta skupinu s názvom bojovníčky,už sme tam helus,mima,lenka,pridajte sa k nám,budeme tam mať rôzne foto,videá a tak.nájdete ma pod názvom Adriana Petreková, Trnava

ada 68

kočenky,tak som sa dnes ráno odvážila
77,1 kg
výška 166 cm
nikdy som takúto váhu okrem tehotenstva nemala,tak hor sa do tvrdého boja,celé doobedie ma muž vláčil po obchodoch,lebo prerábame dom a konečne sa idem najesť.
mima - na face ťa nemám,prečo to nejde?
teším sa na vaše úbytky váh
helus - nech sa ti darí v cvičení,snád nebudeš mať v práci svalovicu-čo ideš cvičiť?zumbu,alebo?

lenka007

ahojte kocky:-)mima to si ty ta Marika alebo nie?ja som prave doobedovala kuracie mesko a kapustovy salat a teraz si dam salku zeleneho cajiku.a cvicit?????no tak to striedam s byciklom a nejake cviky na brucho a stehna pol.hod.denne ale niekedy mi to nevyjde,dva krat do dna sice mam pohyb s kociarom po vonku:-)