Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reuma atrpnutie ruky

Príspevok v téme: Reuma atrpnutie ruky
valika258

ahojte uz skoro rok mam reumu ano iba rok lebo to z nicoho nic prislo raz v noci... boleli ma nohy,,,, beriem na to lieky a uz ziadnu bolest nemam len obcas... stalo sami to v juni v praci v ktorej stojim skorro kazdy den 8 hodin... skoncila sa sezona a teraz pred mesiacom mi zacala nova... nohy ma nebolia iba jedna ruka v noci sa budim ako mi trpne a rano ju mam este hodinu strpnutu mysklim na pravej ruke 5 prstov ktore pouzivam v robote a vyraza to v lakti taka paliva bolest... nechapem z coho to je ked nohy ani nic mauz nebolia a beriem kazdy den tabletky

podobne

Mne podobne tŕpla noha, tak, že som až kríval pri chôdzi. Najprv,že to je vysoký krvný tlak, potom zaseknutý nerv, reumatické bolesti a nič nepomáhalo. Žena si vtedy kúpila Hippokratin na bolesti kĺbov a pomáhalo jej to, tak som to vyskúšal aj ja - trochu to pomohlo. Pri vyšetrení mi našli nedostatok nejakých prvkov a vyrobili mi osobnú prísadu, v priebehu pár týždňov bolo po bolesti. Odvtedy sa v tom kúpem pravidelne a nemám žiaden problém.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reuma atrpnutie ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk