môj partner môže byť hasič

Príspevok v téme: môj partner môže byť hasič
lumi1

Prosím Vás o radu, pretože mám partnera ktorý je hotový do minúty. Má 21 rokov a už má samozrejme aj skúsenosti ale akosi mu to somnou nefunguje, proste len ma vidí , chvíľu sa pohráme, zasunie a už strieka. Mňa taký "sex" už nebaví. Bol aj u lekára ale ten mu povedal len toľko že si musíme na seba zvyknúť alebo vymeniť partnerku a predpísal mu nejaký skľudňujúci gél, ktorý mu ho totálne zabije a už sa mu ani nepostaví. A také niečo že by som ho mala najprv spraviť a potom sa pustiť do sexu tak to ma nejako neláka pretože kým toto všetko préjde tak ma opustí aj tá chuť na sex...Už som z neho totálne zúfala, ja ho ľúbim a preto ho nechcem opustiť, ale takto to nejde...Prosím o pomoc!!!

tiny

Neviem skús nejaké cviky ako ked je pred vrvholo stisnúť mu to tam tesne pod žaluďom potom vzrušenie opadne a môžete ďalej pokračovať, no to ale asi určite už poznáte, ale len toľko chcem že môj partner je na tom rovnako fakt čim ďalej si to uvedomujem už sme skoro spolu 4roky no a zatiaľ ma to nejak netrápi ale zopár krát som mu to už aj ja povedala, a keď náhodou to uribíme že naprv sa vystrieka potom až prídem na druhý krát k pohlavnému styku tak to zas sa nechce tomu punďurovi, ešte že mi sex nič nehovorí sám o sebe inak by to bol tiež poriadny problém.