Láska...alebo niečo také...

Príspevok v téme: Láska...alebo niečo také...
Mrs. Madness

Ahojte :)
Sama si už neviem poradiť tak som sa rozhodla, že sem napíšem a "vypočujem" si vaše rady. Minulé leto som si začala písať s jedným chalanom a hneď sme si sadli. Písali sme si aj 6 hodín vkuse, celé noci sme prekecali. Lenže po nejakom čase som zistila, že má babu. Najprv to popieral ale nakoniec sa priznal. Povedal, že nevie prečo to spravil a že sa mu to ešte nikdy nestalo. Že ešte nikdy necítil niečo také a že je to šialené lebo sme sa v živote nevideli naživo. Ja viem, bolo to dosť crazy :) Potom mi zrazu prestal písať, nechápala som prečo...asi sa zlakol alebo čo, neviem. Asi po 3 mesiacoch sme sa náhodou stretli a začali sme si znova písať. Ja celá natešená (aj keď trocha nahnevaná) som mu všetko odpustila. Teraz je to zase rovnaké ako vtedy len s tým rozdielom, že nie len on má priatelku ale aj ja priatela. Viem, že to nie je od nás pekné, ale...neviem čo mám robiť...som naozaj zmätená...

jajka001_

cez pismenka je to vzdy ine ako nazivo. nie je to skutocna realita, nechovas sa tak ako by si sa chovala ked si s nim. bud tam je nieco medzi vami, tak to rieste nazivo, alebo je to len taky flirt cez net ktory nikam nevedie len k falosnym iluziam a trapeniu, v tom pripade to ukonci. v kazdom pripade si s nim nevypisuj ak to nemyslite vazne.

silviklh

ten chalan,co si s nim pises,ako daleko od teba byva? ja by so mto nechala tak.sama si povedala-obaja mate polovicky