Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechut do ucenia

Príspevok v téme: Nechut do ucenia
mjlr

Mozno vam to pride smiesne, ale nedokazem sa ucit :-D Mne sa to tak hrozne nechce, tak ma to nebavi, ze sa k tomu neodkazem doonutit, aj ked si to citam ide to len tak pomimo mna, ja si to proste ani nechcem pamatat mne je to cele ucivo tak strasne ukradnute... Najhorsie na tom je, ze do konca aprila mam odovzdat 4 eseje 7 stranove, a ja neviem ako ich napisem... ked som pozeral tie temy a povinnu literaturu, to su tak sproste temy, a dana literatura nema ani hlavu ani patu, to len citam citam jednu stranu dokola a ani neviem o com to je, text s nulovou informacnou hodnotou... som v koncoch :-D

ewelin28

tak to bude asi niečo vo vzduchu tento semester :D..akože nikdy som nebola žhavá do učenia..ale ani som nemala problém si k tomu sadnúť a naučiť sa čo je treba..ale teraz...vo štvrtok ma čaká posledná skúška v tomto semestri...a mne sa už tak nechce učiť ( asi to je aj tým, že viem, že je posledná)..ale aj tak...sa neviem dako donútiť...bude sranda na tej skúške :D

mjlr

Kiezby sa to dalo :-D O tyzden ma caka skuska ktoru ked nespravim koncim na skole... a ucim sa? Nie :-D Robim vsetko, upratujem, opravujem veci v celom byte, chodim do obchodov na nakupy, reorganizujem si supliky a CDcka, a vobec sa neviem dostat k uceniu... Ked to nakoniec otvorim, po precitanej strane si poviem "od zajtra zacnem" a tak to uz robim tyzden...

mjlr

To nechcem konkretizovat, aby ma nahodou niekto nespoznal :-D Ale je to humanitny odbor, nieco z oblasti nauky o spolocnosti :-)

mjlr

Ja som sa nikdy moc neucil, ani na gympli, maximalne den-dva pred pisomkou ako aj na vyske... ale som si tie veci celkom zapamatal, a dost som tazil zo vseobecnych vedomosti a vedel som obkecat, domysliet si atd., samozrejme na predmetoch ako matematika, fyzika bol problem, to sa neda obkecat "sedliackym rozumom" :-D Najma ucivo co ma nejaky pribeh, si hned zapamatam po prvom precitani, ale nabiflovat sa naspamat nieco nedokazem, vobec, hlavne ked su este aj spolu nesuvisle, a teraz na vyske je to vacsinou take... len poucky, kazda ma k sebe 10 odrazok, 10 podmienok atd. a to su pre mna len hole slova, hole pismena ked to citam :-/ No a teraz na vyske je toho tak vela, a take veci "bez pribehu" ze to nestihnem ani precitat za tie 2 dni pred skuskou :-D V prvom rocniku to este slo z tych vseobecnych vedomosti, ktorymi som zvladol aj gympel, ale teraz je to uz vysoko odborne a uz sa nechytam :-/ a este aj tie eseje, na temy o ktorych sa mi nechce ani uvazovat... keby sa tak dokazem biflovat naspamat... by som prospechove stipka vymetal :-D lebo u nas je to viacmenej len o tom :-/

Leanne

Ahojte sme na tom podobne tento semester sa nedokážem učiť. Neviem čo je to so mnou. Stále to len odkladám, robím všetko, len nepozerám do kníh!!

adka0312

Mám presne podobný problém ako ty....tiež som na výške, neviem, ako dlho je to u teba, ale mne sa vôbec nechce učiť asi zhruba posledný mesiac. Neviem sa proste prinútiť. Zajtra mám písomku, a ešte som sa do toho ani nepozrela. Neviem, či to je jarnou únavou, ale najradšej by som celý deň prespala. Tak snáď to nejak prejde, treba sa nakopnúť, asi si dám guaranu a pustím sa do toho :-)

danielita5

mjlr, ja som na tom podobne, tiez sa mi nikdy nechcelo ucit. Ale ja do piatku musim odovzdat diplomovku, tak si na tom lepsie, mne uz fakt hori pod zadkom :) A najhorsie je, ze neviem uz co dalej pisat..

Simonella

hm ale preco to tak je? doteraz ta asi bavilo sa ucit kedze si bol na gympli a dostal si sa na VS.. asi sa nieco stalo v tvojom okoli a z toho si mozno nestastny, nic ta nebavi.. hm?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechut do ucenia - Fórum - ZDRAVIE.sk