Som vyberavejsi

Príspevok v téme: Som vyberavejsi
maťo321

Mám problém mám 16 a neviem čo si mám myslieť ... začnem od začiatku. V mojich 12 rokoch som našiel doma erot.časopis strašne ma vzrušoval samozrejme bol ženský neskôr v 14 roku keď som bol vždy nadržaný tak som začal s masturbáciou v podstate to je tak doteraz furt ten istý stereotyp ... od tých 14 doteraz som mal pár lásky boli to skôr platonické ale strašne som sa zalúbil a potom som sa sklamal lebo som sa dosť hanbil spraviť niečo viac ... po tom som si pvoedal že mi ženu netreba, že skrátka príde sama tá pravá netreba mi teraz nejaké bokovky a podobne, nemal som pocit že by som sa mal tak povediac jednonočne akcie chcel som nejakú ktorej bude záležať na mne a podobne (sexuálne mi nejak netrebalo asi kvôli tej masturbácii kedže to moju nadržaosť utlmovalo..) .dosť sa aj kamarátim s dievčatami lebo im sa dá vyrozprávať a mám pocit že sú to lepšie stvorenia že viac chápu ..s kamarátmi som sa rozprával a chodil von srandoval pozeral za babami a podobne aj ked to čo oni vraveli že jak by jej dali a podobne ja som nemal taký pocit ale to aasi záleží od povahy a myslím si že oni tiež len frajeruju keby malo na to dôjsť tak by boli malý :D ako sa povie.... teraz v 16 som asi rped mesiacom ako vždy v jeden večer masturboval a mal som trošku slabšiu erekciu tak mi to bolo čudné a začal som čítať články na nete a dostal som sa aj ku článkom o homosexualite ... ked som si prečítal pár výpvoede homosexuálov tak som začal nad tým rozmýšlať v mojom prípade ... po týždni čo som nad tým rozmýšlal tak prišlo jedno dievča spoznali sme sa atď ale štve ma to že furt rozmýšlam nad svojou homosexualitou ... je skvelá ale ja napriek tomu nejak nie som zalúbený (čo ma dosť štve a štve ma aj to že vždy mi choí rozum po tej homosexualite) jej prítomnosť ma vzrušuje dosť a teraz už to je mesiac čo rozmýšlam furt nad tým istým skrátka nad mojou homosexualitou po tých článkoch čo som prečítal že niekto v 17 zistil že mu to s dievčatami nejde a zistil že je homosexuál tak to nejak prenášam na seba. ženy sa mi páčia viem ich ohosnotiť obzerám sa ale rovnako aj mužov viem pvoedať či je pekný atd ... niekedy ma napadne pri mužovi myšlienka že ake by to bolo dať mu pusu alebo podobne ale to ma len napadne nespravil by som to ... ked vidím fotku nahého muža tak ma to nevzrušuje vôbec až nechápem čo ženy na nás vzrušuje ...ale naopak ženské áno až sa bojím že to je z toho že som si na to navykol už od detstva alebo čo ... Neviem dosť sa bojím že by som mohol byť homosexuál dosť ma štve že tá holka je skvelá a rozmýšlam nad orientáciou a to ma privádza ešte viac k tomu že som homosexual ... čo som čítal an nete v mojom veku sa ludia dosvedaju o sebe kam patria a podobne a nejak sa bojím že ma začnú ešte aj muži vzrušovať a podobne... neviem čo si mám myslieť tej myšlieky sa snažím už mesiac zbaviť ... predtým také zdlhavé myšlienky som mal ked som masturboval či to je dobré a podobne ale kvoli mojej nadržanosti som nemohol odolať a teraz to už aké nie je niekedy som nadržany že to často potrebujem niekedy menej ... Chcem vedieť čo si myslíte o tomto mojom vyrozprávaní o sexualite ... bojím sa dosť že akú som mal doteraz istotu v orientácii že teraz ju už nemám a bojím sa že ma začnú ešte aj muži vzrušovať... lebo na nete píšu že sexualita je daná prejavuje sa od malička vo všetkom čo robíme a podobne ale ked čitam ako daktory ktomy mali ženu a deti a podobne takzmenili orientaciu a bojim sa že to je tak aj v mojom pripade tak ako to je môže sa to zásadne zmeniť či nie? ... čítal som že tých čo v mojom veku vzrušovali muži tak potom sa to vykrištalizovalo na ženy a teraz ja sa bojím či sa to nevykrištalizuje na mužov ... a prosím dobrú odpoved lebo zase len o tom že v mojom veku je všetko možné a tak nejak enverím chcem vedieť že či ked am teraz vzrušuju ženy či sa to može zmeniť ked sa to prejavuje od malička .. je mi zvláštne aj to že kamaráti priam bažia po hocijakej žene ktorá príde ale ja som naopak vyberavejší a nemám takú chuť poviem si že príde sama načo hladať ... aký máte názor ?? pomoc..

system

boze roman si tu napisal komu s ato chce citat ? a este ktomu take kktiny. ach ,zrejme sa doma nudis ak citas take somariny, radsej si najdi nieco zmysluplnejsie chod si zahrat futbal alebo kukni nejaky film ak nemas rad sport a ne dristy o homosoch :D jeeemine.rovnako ako kolegovi sa mi rozum pozastavuje.

malko?

ty si pekny debilko.ako sa mozes zamyslat nad takymi hovadina?ze homsexualtita.ty vole sa zbadaj.potom sa ani necudujem,ze viac a viac populacie zacina byt homosexaulmi kvoli casopisom a bla bla.to je chore.myslim si,ze keby nebyvali clanky o gejoch tak nesiria sa debilni ludia ako ty.boha ved ked nedokazes dat pusu chlapovi,tak preco sa zamyslas nad takymi kktinami?ja fakt nechapem kde tento svet smeruje.