Moja noc

Príspevok v téme: Moja noc
gordura

Ahojte dievcata, rozhodla som sa vam sem po dlhom case napisat po vcerajsej noci. Vcera mi zavolal kamarat ci s nim nepojdem do roboty dnes rano o 5:00,lebo potreboval pomoct- potrebovali este jednu SBS. Boli sme spolu vonku az do 4 rana a ze rovno odtial pojdeme k nemu do roboty. Robi v pinelovej nemocnici SBS-kara. Prisli sme teda tam a ja som mala taky strasne zvlastny pocit,ze sa to neda ani opisat. Ked sme tam prisli,isli sme si zapalit a zacali sme sa rozpravat o tych ludoch tam a samozrejme,ze som sa spytala aj na nas problem-PPP...tak mi porozpraval.. o 8 rano som mala ist prezriet nejake chodby kvoli niecomu,lebo v noci sa pokusil jeden psychopat utiect,ale chytili ho...A dostala som sa na ,,nase´´ oddelenie. Mala som tak strasny pocit,ze este vcera som doma zvracala a skoro mi praskol zaludok a teraz stojim tu ako ,,pracovnik pinelky´´ miesto toho,co som tu uz davno mala byt zavreta... taky divny pocit som nemala snad este nikdy... tak sa hanbim,stale zvraciam.aj teraz idem.... len som sa chcela s vami podelit so svojimi pocitmi...

gordura

mam chut kricat,revat do celeho sveta,ze tu som,vsimnite si ma...viete co myslim... tato stranka a moj dennik je jedina utecha kde sa mozem ,,vyspovedat''... aspon to mi pomaha..dakujem Vam

gordura

a ,,najhorsie'' je to,ze ked si tu citam Vase prispevky,vsetky dievcata co tu pisete ze ste boli na lieceni,tak mne je tak do placu,ze ja proste nemozem:( samozrejme,vsetkym to uprimne zelam,nech sa vyliecia,ale boli ma srdce z toho,ze ja nemozem:(

gordura

rozmyslam nad tym dennodenne. No keby sa niekto dozvedel,ze som bulimicka,ako napr. moji rodicia,tak to by nezvladli....moja sestra je tehotna,to uz vobec nie... bohuzial,nie je mi to asi sudene. pretoze ja som ta ,,uzasna,, dcera,z ktorej by s vsetci mali brat priklad....no to iste....

I ked som si povedala,ze raz sa dam liecit,lebo ma to hrozne nici:( uvidim no...